VIDEO. “Mēs devām viņam drošības garantijas!” Krievijas propagandisti TV ēterā klāsta, ka Baidens varējis viesoties Ukrainā, jo Kremlis to esot atļāvis 88

Krievijas slavenākie propagandas TV darboņi ļoti aktīvi reaģējuši uz ASV prezidenta Džo Baidena vizīti Kijivā, kas notika vakar, 20.februārī. Krievijas publikai stāstot, ka Baidens tur tā brīvi esot varējis grozīties un pastaigāties, jo Kremlis esot devis savas drošības garantijas.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Krievijas telekanāla “RosTV” tiešraidē Kremļa propagandiste Olga Skabejeva, runājot ar studijā uzaicināto atvaļināto Krievijas ģenerālleitnantu Jevgeņiju Bužinski viņam jautā, kā tad tā sanācis, ka ASV prezidents tā brīvi varot viesoties Ukrainā?

ASV prezidents vizītē Kijivā, Ukrainā
CITI ŠOBRĪD LASA

“Baidenam tika dotas drošības garantijas?” – jautā Skabejeva. Uz ko militārais eksperts atbild: “Esmu pilnīgi pārliecināts, ka viņam tika dotas drošības garantijas, protams, mēs tās devām!”

Pieaicinātais eksperts pārliecinoši klāsta: “”Protams, bija iespēja [Krievijai] novākt Baidenu, bet tā, manuprāt, būtu jau pavisam galējība,” saka Bužinskis.

Tikmēr Skabejeva uz militārā eksperta sacīto sašutumā pauž: “Ak, tad draudēt Putinam ir labi, uzspridzināt “Nord Stream” arī var, bet novākt Baidenu – jau galējība?”

Tikmēr Bužinskis mierina satrakoto Skabejevu, ka labāk jau, lai pie varas esot “demences nomocītais” Baidens, nekā jebkurš cits, kas, iespējams, varot pieņemt pavisam galējus lēmumus.

Džo Baidens dažādos karjeras mirkļos

Jau tika ziņots, ka ASV prezidents Džo Baidens pirmdien ieradās Kijivā, kur tikās ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski un arī ar viņa sievu Olenu. Baidena došanās uz Kijivu, bija turēta slepenībā – to zinājuša vien dažas Baltā nama amatpersonas.

ASV prezidenta lidmašīna izlidojusi 4:00 no rīta no Endrūsas aviobāzes pie Vašingtonas un nolaidusies Ramšteinas aviobāzē, kas atrodas Vācijā. Bet Kijivā Džo Baidens ieradās ar vicienu. Pavadījis kopā ar prezidentu Volodimiru Zelenski aptuveni sešas stundas, viņš pilsētu pameta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.