VIDEO. “Mēs dodam spēcīgu prettriecienu”: ukraiņu karavīri Donbasā cīnīsies līdz pēdējam 81

Kamēr Krievijas spēki mēģina virzīties uz Bahmutas pilsētu Doņeckas apgabalā, Ukrainas karavīri sākuši pretuzbrukumus, lai okupantus atspiestu. Ukrainas spēki turpina cīnīties pret Krievijas armiju, kas saglabā skaitlisko pārsvaru smagajā bruņojumā, ziņo “Radio Free Europe/Radio Liberty”.

“Šīs sāpes meitu iedzina depresijā…” Paulas Dukures ģimene atklāti runā par notikušo traģēdiju
Kokteilis
Tās izsūc visu tavu enerģiju: nosauktas visbīstamākās Zodiaka zīmes
“Nevarēju ne paiet, ne pagulēt, bet NMPD “nolasīja lekciju”!” Linards vīlies veselības sistēmā un pateicas īpašam cilvēkam, kurš viņu tomēr izglāba
Lasīt citas ziņas

“Šodienas kustības bija pret pretinieka spēkiem. Krievu kājnieki virzījās uz priekšu. Mēs viņus atspiedām, lai mūsu cilvēki varētu papildināt mūsu spēkus,” stāsta ukraiņu karavīrs Mikita.

“Mēs turpinām prettriecienus. Mēs spēcīgi cīnāmies pretī. Mūsu morāle ir augsta. Patiesība ir mūsu pusē. Dievs ir mūsu pusē. Tāpēc mēs uzvarēsim. Slava Ukrainai!” uzsver ukraiņu karavīrs Henadijs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.