Multimākslinieks Kašers, īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis

VIDEO. Multimākslinieks Kašers Indijā nokļuvis krāpnieku nagos 84

“Četri uz koferiem” kolorītā kompānijā dodas uz Indiju! Raibos piedzīvojumos metas uzņēmēja un TV seja Katrīne Vasiļevska, mūziķis un producents Mārcis Auziņš, aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa un multimākslinieks Kašers, kurš arī uzņemas vadību par Indijas brauciena pirmajām dienām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Kašers savai dienai ir sarūpējis iespaidīgu plānu, kurā ir ļoti daudz un eksotisku apskates objektu. Indijas galvaspilsētā Deli slavenības pārvietojas ar vietējiem tuk-tukiem, taču pārsteigums rodas brīdī, kad pie norēķināšanās vietējie šoferi pieprasa no četrotnes pilnīgi citu naudas summu, nekā bija sākumā vienojušies.

Starp ceļotājiem un tuk-tuk vadītāju izceļas konflikts. Ja sākotnēji puses vienojušās, ka brauciens maksās 1000 rūpijas jeb 11 eiro, tad tagad tuk-tuk vadītājs cenu dubulto. Saniknotie šoferi neļauj četrotnei pārsēsties mašīnā un doties prom, iesaistot konfliktā arī nupat satikto taksometra šoferi, kurš četrotni plānojis nogādāt nākamajā apskates vietā. Kā konflikts atrisināsies? Skaties video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.