Multimākslinieks Kašers, īstajā vārdā Kaspars Blūms-Blūmanis

VIDEO. Kašers izdzēsis visas publikācijas sociālajos tīklos. Kas atgadījies? 75

Multimākslinieks Kašers, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, atklāj, ka sociālajos tīklos izdzēsis visas fotogrāfijas. Kāpēc?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Ambiciozais un vienmēr pozitīvais multimākslinieks Kašers, atskatoties uz pagājušo gadu, atklājis sev daudz nozīmīgu atziņu, kuras cenšas jaunajā gadā pildīt.

“Pagājušais gads un arī šī gada sākums ir iesācies uz interesantas nots, jo es saprotu, ka man tik tikko palika 37 gadi, un tomēr ir kāds laiks jau nodzīvots šajā dzīvē. Sāk rasties dažādi eksistenciālie jautājumi. Viņi vienmēr ir bijuši, bet šajā gadā īpaši,” Kašers atklāj.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd viņa lielākā prioritāte dzīvē ir viņš pats, viņa sajūtas un vēlmes, nevis izpatikt sekotājiem sociālajos tīklos. Vērīgākie sekotāji būs pamanījuši, ka no viņa publiskā “Instagram” konta ir pazudušas visas publikācijas. Raidījumā viņš atklāj, kāpēc pieņēmis šādu lēmumu.

“Man nepatika mans imidžs, jo sociālie tīkli ir tas, uz ko mēs ejam, uz ko pasaule iet. Es esmu tajā visā iekšā, es eju kā influenceris, trendu noteicējs, bet man savā ziņā tas viss besī. Es esmu tajā iekšā, bet reizēm saprotu, ka tas nav pareizi, es esmu apjucis šajā pasaulē!” viņš atklāj.

VIDEO:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.