Katrīnes Saulietes un Pētera Vasiļevska kāzas

VIDEO. Nedēļu pēc kāzām ar mīļoto Pēteri, Katrīne Sauliete publicē romantisku video rullīti 11

Influencere, divu meitu māmiņa Katrīne Vasiļevska (agrāk pazīstama ar uzvārdu Sauliete – red.) pirms nedēļas mija laulības gredzenus ar mīļoto Pēteri Vasiļevski. Un tagad, tieši nedēļu pēc šī skaistā notikuma, Katrīne socvietnē “Instagram” publicējusi romantisku video no abu īpašās dienas.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Video fragmentos redzams laimīgais pāris savā kāzu dienā, bet fonā dzirdama Mika Dukura dziesma “Tev”.

Katrīne pie publikācijas raksta:

“Nedēļa… Tieši vienu nedēļu atpakaļ mēs viens otram teicām JĀ un izveidojām jaunu ģimeni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mūsu kāzu dienu bija fantastiski skaista un gaisā virmoja laime un bezgalīga mīlestība, kuru jutām ne tikai viens no otra, bet arī no katra, kas bija atnācis dalīt mūsu prieku šajā dienā. No mūsu ģimenes, radiem un draugiem saņēmām neskaitāmus smaidus un mīļuma skatienus, ka varēja redzēt, ka viņi bauda un priecājas kopā ar mums.

Rīta gatavošanās bija satraukuma pilna, kā tas būs, kad ieraudzīsim viens otru baznīcā un vai kājas neļodzīsies un balss netrīcēs, bet līdz ko @miks_dukurs sāka dziedāt dziesmu “TEV” viss pārējais izgaisa un bijām mēs divi vien un mūsu abu skatiens vērsts vienam uz otru.”

Katrīne saka paldies visiem tiem, kas šo īpašo dienu palīdzēja padarīt par vienreizēji skaistu.

Atgādināsim, ka Katrīnei šīs ir otrās laulības. Pirmo reizi viņa bija precējusies ar hokejistu Kasparu Saulieti. Šajā laulībā pasaulē nāca divas meitas. Pēc 10 gadu kopdzīves, laulība tika šķirta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.