Katrīnes Saulietes un Pētera Vasiļevska kāzas

FOTO. Smaidi, ziedi un Mika Dukura dziesmas: romantiskā ceremonijā laulības gredzenus mijuši Katrīne Sauliete un Pēteris Vasiļevskis 109

Liels prieks un svinības vakardien, 3. jūnijā valdīja Katrīnes Saulietes un Pētera Vasiļevska dzīvē, jo viņi kļuvuši par laulātu pāri. Katrīne Sauliete, populāra influencere, tīkla mārketinga speciāliste un televīzijas raidījumu vadītāja, ir nomainījusi savu uzvārdu un tagad ir godājama kā Katrīne Vasiļevska. Bet viņas mīļotais vīrs ir Pēteris Vasiļevskis, kura profesija ir pilots, un kurš ikdienā sniedz savu ieguldījumu aviācijas jomā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Laulību ceremonija norisinājās Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzē, kas ir īpaša Katrīnei, jo bērnībā, dzīvojot Vecrīgā, viņa tajā gan pavadīja laiku, gan tika kristīta.

Ceremoniju vadīja bīskaps Andris Kravalis, sniedzot jaunajam pārim svētību šajā nozīmīgajā brīdī. Emocionālajā līgavas ienākšanas brīdī Miks Dukurs izpildīja dziesmu “Tev”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laulību ceremonijā piedalījās tuvākie draugi un radi: kopā ap 70 viesu, tajā skaitā Katrīnes brālēns, Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Pēc ceremonijas viesi tika uzņemti baznīcas dārzā, kur notika apsveikšana un kopīga fotografēšanās. Tālāk dienas gaitā viesi devās uz kāzu svinību vietu “Svētku pils”, kur viņus priecēja un izklaidēja pazīstamais aktieris un kāzu vadītājs Rihards Lepers.

Tikmēr jaunais pāris bija devies uz fotosesiju Vecrīgā, kur nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa un pēc tam devās baudīt šampanieti pirmā randiņa restorānā “Riviera”.

Atgādināsim, ka Katrīnei šīs ir otrās laulības. Pirmo reizi viņa bija precējusies ar hokejistu Kasparu Saulieti, ar kuru laulībā pasaulē nāca arī divas meitas. Laulība tika šķirta 2020.gadā pēc 11 gadu kopdzīves. Pēterim Vasiļevskim šīs ir pirmās laulības.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.