Princis Džordžs un princese Šarlote savas vecvecmāmiņas karalienes Elizabetes II bērēs

VIDEO. Nofilmēts brīdis, kad karaļa Čārlza III sieva Kamilla pārmet Keitai Midltonei, ka viņas bērni neprot uzvesties 40

Džeremijs Frīmens, kurš ir speciālists, kas lasa pēc lūpām, britu medijam “Daily Mail” atklājis kādu brīdi no karalienes Elizabetes II bēru ceremonijas, kas notika Londonā 19.septembrī, kad tagadējā Lielbritānijas karaļa Čārlza III sieva Kamilla nebija apmierināta ar to, kā bērēs uzvedas Keitas Midltones un prinča Viljama bērni – princese Šarlote un princis Džodžs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Velsas princese Ketrīna Midltone bēru ceremoniju apmeklēja kopā ar abiem vecākajiem bērniem – 9 gadus veco princi Džordžu un septiņus gadus veco princesi Šarloti.

Arī video kadros redzams šis neveiklais brīdis, kad, visticamāk, vecākais brālis princis Džordžs satvēris māsu Šarloti, bet viņa iesaucās “ai” un pagriezās pret brāli.

CITI ŠOBRĪD LASA
Karalienes Elizabetes II bēres

“Daily Mail” raksta, ka vairāki karaliskās ģimenes locekļi šo neveiklo brīdi, kad māsa un brālis sakašķējās, redzēja, tostarp Megana Mārkla, kura stāvēja aiz bērniem un par šo notikumu tikai pasmaidīja.

Taču šis incidents nepārprotami kaitināja hercogieni Kamillu, kura sarauca uzacis un norādot uz Šarloti, pirms pagriezās pret Keitu, teica: “Paņem viņu!”.

Prinča Čārlza sieva, Kornvollas hercogiene Kamilla

Nelielā vārdu apmaiņa tika pārraidīta arī TV kanālos, tiešraidē un arī skatītāji pamanīja šīs “nesaskaņas” starp Džordžu un Šarloti.

“Izskatās, ka princim Džordžam un princesei Šarlotei ir mazas domstarpības. Taču paskatieties uz hercogieni Kamilllu…” – kāds rakstīja “Twitter”.

“Ko Šarlote teica, kad viņa pagriezās pret brāli? Vai tas bija “vai”?” – kāds cits rakstīja.

Mirklis, kurā Kamilla pārmet Keitai par meitas uzvedību:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.