Princis Džordžs un princese Šarlote savas vecvecmāmiņas karalienes Elizabetes II bērēs

FOTO. Pār viņas vaigiem nenoritēja neviena asara: kāpēc Keita Midltone karalienes bērēs bija tik “nesatricināma”? 48

40 gadus vecā Velsas princese Keita Midltone karalienes Elizabetes II bērēs, kas notika 19.septembrī Londonā, publikā neļāva vaļu savām emocijām – pār viņas vaigiem nenoritēja neviena asara.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Hokeja fanus sajūsminājusi Freiberga kodolīgā frāze par valodu pēc PČ mača pret ASV 81
Lasīt citas ziņas

Keita bērēs bija kopā citu dāmu kompānijā – kopā ar karalieni konsorti, Čārlza III sievu Kamillu, prinča Harija sievu Meganu Mārklu un prinča Edvarda sievu, Veseksas grāfieni Sofiju. Kopā ar Keitu bija arī divi viņas vecākie bērni – 9 gadus vecais princis Džordžs un 7 gadus vecā princese Šarlote.

Ķermeņa valodas speciālists un astrologs Inbals Honigmans novērtējis britu karaliskās ģimenes locekļu uzvedību karalienes bērēs.

CITI ŠOBRĪD LASA
Karalienes Elizabetes II bēres

“19.septembrī, karalienes bērēs, Keita bija ļoti ieturēta, daudz ieturētāka nekā citi, kas bija kopā ar viņu. Grāfiene Sofija un Megana ļāva vaļu asarām, bet Kamilla bija ļoti grūtsirdīga, par ko liecināja viņas uztraukumā sakniebtā mute un nolaistie lūpu kaktiņi. Katrs no šiem cilvēkiem sēroja, tikai citādi,” – izdevumam “Express” sacījis eksperts.

Honigmans skaidro, ka Keita Midltone ir centusies neizpaust savas emocijas, uzturoties plašākā publikā. Vēl jo vairāk tamdēļ, ka viņai blakus bija radinieces un abi viņas bērni. “Viņai jābūt stiprai savu bērnu acīs,” – saka eksperts.

“Keitas ķermeņa valoda nav pacilāta un nav mierīga, taču viņa ir “savākta” un kontrolē sevi. Tieši tā viņa reaģē stresa situācijās.

Tur, kur viņai ir pievērsti daudzi acu skatieni, īpaši bērēs, Keita nevar sev atļauties tādu greznību kā “iegrimt sevī” un savās bēdās, viņa nevar ļauties savām emocijām – viņa ir, pirmkārt, mamma, viņai ir jākontrolē sevi,” – skaidro Honigmans.

Eksperts skaidro, ka Keita Midltone ir dzimusi Mežāža zīmē un tāpat kā citas zemes stihijas zīmes, viņa jūtas drošībā, kad kaut ko dara. Mežāži var izjust vistrakākās emocijas tikai tad, kad ir pilnīgā vienatnē. Izrādīt savas emocijas sabiedrībā – tas nav tiem raksturīgi.

“Arī karaliene Elizabete II bija dzimusi zemes stihijas zīmē. Viņa bija tipisks Vērsis – praktiska un racionāla. Prinča Filipa bērēs pagājušajā gadā viņa sēdēja viena, lūkojoties taisni sev priekšā.
Karaliskā ģimene atvadās no mīļotā prinča Filipa

Keita uzvedās tieši kā karaliene, arī viņas bēdas bija “kaut kur prom” un dziļi paslēptas,” – savu viedokli izdevumam “Express” paudis Inbals Honigmans.

Kā uzsver eksperts – Megana Mārkla nespēja valdīt asaras karalienes bērēs, viņas acis šaudījās augšā, lejā, pa labi, pa kreisi: “Megana ir dzimusi Lauvas zvaigznājā, un viņai nepatīk dalīties ar sliktām emocijām. Taču viņas ascendenta zīme ir Vēzis, kas ir ļoti emocionāla un atklāta zīme, tāpēc slēpt šādas emocijas viņai ir gandrīz nereāli.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.