VIDEO. “Paldies Dievam, aizgājis!” Lembergs, stāvot pie miskastēm, pasaka, ko domā par bijušo prezidentu Egilu Levitu 244

Aivars Lembergs socvietnēs publicējis ierakstītu video, kurā dažu minūšu laikā pateicis visu, ko domā par bijušo valsts prezidentu Egilu Levitu. Zīmīga loma viņa video vēstījumā ir arī zaļajiem atkritumu konteineriem, pie kuriem viņš stāv, runājot. Video pavada arī titrs “Vieta – miskastē”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas
Aivars Lembergs dažādos laikos

“Sveiciens no rietumiem! Šodien bija drūma diena. Mēs atvadāmies,” – savu stāstījumu, stāvot pie zaļajām miskastēm, iesāk Lembergs.

CITI ŠOBRĪD LASA
Valsts prezidents Egils Levits

“Levits aizgājis. Bet mēs viņu atcerēsimies kā cilvēku, kas darīja visu, lai šķeltu Latvijas sabiedrību, lai kurinātu nacionālo naidu un lai būtu konflikti Latvijas sabiedrībā. Viņš ir darbojies pret Latvijas drošības interesēm, pret Latvijas tautas interesēm. Viņš ir darbojies pret cilvēku tiesībām,” – saka Aivars. – “Aizgājējs Levits – visu laiku sliktākais, kaitīgākais Latvijas prezidents. Paldies Dievam, aizgājis! Neturēsim uz viņu ļaunu prātu. Jo Latvija nav iesaistīta karā, nav iesaistīta episkos konfliktos. Latvija turpina dzīvot bez prezidenta Levita. Paldies, Dievam!”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.