Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Edijs Pālens

VIDEO: Policisti kļūst par nelaimes gadījuma aculieciniekiem 0

Rīgā, neilgi pēc tumsas iestāšanās, uz gājēju pārejas notriekts kāds jauns vīrietis. Notikumam par lieciniekiem kļuva arī kāda policijas ekipāža, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Kokteilis
Labākās un sliktākās zodiaka zīmes pie stūres – Dvīnim būs drošāk sēdēt pasažiera krēslā
Ne tikai lasis! Nosauktas 6 zivis, kas burtiski “uzlādē” organismu ar D vitamīnu
Lasīt citas ziņas

Likumsargi patrulējot Ganību dambī, pamanījuši uz neregulētas gājēju pārejas notriektu vīrieti, kurš bija apjucis un centies pierausties kājās par spīti sāpēm.

Notikuma vietā policisti sastapa auto vadītāju, kurš pastāstīja, ka bijis tas, kurš notriecis puisi. Policistiem šoferis sacīja, ka nav redzējis gājēju.

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.