VIDEO: Porziņģis jūtas kā zem mikroskopa 0

Latvijas Universitātes studentu raidījums “Kivi” piedāvā sižetu par vienīgo latviešu spēlētāju NBA (Nacionālā Basketbola Asociācija) – Kristapu Porziņģi. 20 gadus vecā spēlētāja popularitāte ir manāma abās okeāna pusēs.

Kokteilis
Esi piesardzīgs! Nosauktas viltīgākās zodiaka zīmju sievietes, kuras vienmēr panāks to, ko vēlas
Dīvainā padomju realitāte: ar kādu absurdu saskārās teju katrs PSRS iedzīvotājs?
Irānas raķešu rādiusā gandrīz visa Eiropa: ir tikai viena valsts, kas var justies droši
Lasīt citas ziņas

“Sociālie tīkli Latvijā ik pa reizei “uzsprāgst” arī nakts vidū. Sižetā mēs pamēģinājām noskaidrot, vai tik tiešām Porziņģa slava ir sasniegusi katru latvieti. Mūsu reportiere Līva staigā mūsu galvaspilsētas centrā ar Kristapa portretu un aicina garāmgājējus uzminēt, kas par jaunieti tajā ir attēlots,” vēsta “Kivi”.

Sižetā centāmies vairāk izprast Kristapa Porziņģa fenomenu un parunājām ar sporta žurnālistiem Reini Ošenieku un Armandu Puči.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spilgts citāts: “Neviens mākslinieks. sportists, politiķis Latvijā vēl nav bijis zem tāda mikroskopa…”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.