VIDEO. Rīgā nomas auto vadītājs ar pasažieriem bēg no policijas un tiek aizturēti 7

Kārtējo reizi nepatikšanās nonācis nomas auto vadītājs. 9. jūlija vakarā Rīgā, Ieriķu ielā, bēgot no policijas, avarējusi koplietošanas automašīna “CityBee”.

Kokteilis
Cilvēki ar zelta sirdi: 4 datumi, kuros dzimušie rūpes par citiem liek 1. vietā
Pēc Ali Hamenei nāves viens no pasaules ietekmīgākajiem līderiem joprojām klusē: uzmanību piesaista arī kāds zīmīgs fakts
Ukraiņi gatavo “pārsteigumu” Krievijai – 2022. gadā palaistais kara bumerangs tūliņ griezīsies atpakaļ 45
Lasīt citas ziņas

Trillera cienīgais skats aculieciniekam pavērās netālu no tirdzniecības centra “Domina”, kur daudzstāvu māju pagalmā notika bēgošo personu aizturēšana. Ar video sociālajos tīklos dalījies konts “Sadursme.lv”.

Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs nepakļāvās amatpersonu prasībām apturēt automašīnu un uzsāka bēgšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Automašīnā atradās četras personas- ir arī aizturētas personas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.