VIDEO. “Es esmu skrējis, sevi ārā lējis” – Intars Busulis laiž klajā paša komponētu dziesmu, kas tapusi viņam saspringtā laikā 20

Intars Busulis sarakstījis dziesmu, kuru 10.jūlijā kopā ar videoklipu nodod klausītājiem. Šī kompozīcija iekļauta jaunākajā Intara Busuļa un Abonementa orķestra albumā “Spēlē savā burvju flautā” un izskanēs koncerttūres noslēguma koncertā, 18.augustā, Dzintaru koncertzālē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Dziesma “Es došos ārā” radusies laikā, kad Intars atskatījies uz visu, kas līdz šim paveikts – par laiku, kas daudz devis, bet tik pat daudz ņēmis. “Šī dziesma simbolizē to laiku, kad bija vairāki lidojumi nedēļā, lielās cilvēku auditorijas. Šobrīd es no visas sirds esmu pateicīgs, ka varu būt mierā, dzīvot Latvijas laukos un būt pie savas ģimenes. Tādēļ būšu priecīgs, ja šī dziesma kādu spēs iedvesmot un motivēs iet tālāk ar gaišu, pozitīvu skatu nākotnē”, par dziesmu stāsta Intars Busulis.

Dziesmas mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autors – Marts Pujāts, producents ir Jānis Aišpurs. Dziesmu izpilda Intars Busulis. Gan dziesmas ierakstā, gan arī videoklipā piedalās Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Lāce, Karīna Tropa, Alise Kante un Kristīne Pastare.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī dziesma ir singls no jaunā albuma “Spēlē savā burvju flautā” kas iznāca pērnā gada rudenī. Klausītāju iemīļotākās dziesmas un arī jaunās albuma dziesmas tiks atskaņotas koncerttūres “Spēlē savā burvju flautā” lielajā noslēguma koncertā, 18.augustā, Dzintaru koncertzālē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.