Bufalo “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners pēc gūtiem vārtiem.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” ar Zemgu Girgensonu sastāvā ceturtdien savā laukumā papildlaikā ar rezultātu 4:5 (1:2, 1:1, 2:1, 0:1) zaudēja Karolīnas “Hurricanes”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Sabres” mača gaitā bija iedzinējos ar 1:3, taču pamatlaika pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu, tomēr pie diviem punktiem tikt nespēja.

Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 35 sekundes, no kurām divas minūtes un 27 sekundes hokejists spēlēja mazākumā. Uzbrucējs reizi bloķēja pretinieku metienu un vinnēja 33 procentus no iemetieniem, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Džefs Skiners piektajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā, taču viesi uz to atbildēja ar trim gūtiem vārtiem, otrā perioda 49.sekundē pēc Teuvo Teravainena precīza metiena izvirzoties vadībā ar 3:1. Trešā perioda 14.minūtē mājiniekiem izlīdzinājumu panāca Henri Jokiharju, taču nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām mazākumā “zobeni” atkal nonāca iedzinējos pēc Andreja Svečņikova vārtiem.

Punktu mājiniekiem izdevās saglābt, jo Jūhans Lāšons 41 sekundi pirms sirēnas panāca 4:4. Pagarinājuma pusē pēc Martina Necasa reida pa laukuma kreiso pusi uzvaras vārtus viesiem ar metienu no labā iemetiena apļa guva Dagijs Hemiltons.

Bufalo komandas rindās divus punktus (1+1) nopelnīja Skiners, bet “Hurricanes” pa trim punktiem (1+2) Teravainena un Svečņikova kontā.

Bufalo hokejisti nav izjutuši uzvaras priekus kopš 25.oktobra, un pēdējās sešās spēlēs zaudējuši, sakrājot vien divus punktus par nonākšanu līdz papildlaikam. Ar 21 punktu 18 spēlēs “Sabres” Austrumu konferencē no pagājušomēnes ieņemtajām līderpozīcijām atkāpusies uz desmito vietu.

Piektdien Ziemeļamerikā spēli viesos ar Ņūdžersijas “Devils” aizvadīs Pitsburgas “Penguins”, kuras sastāvā ir Teodors Bļugers. Tāpat spēle savā laukumā paredzēta arī Elvja Merzļikina pārstāvētajai Kolumbusas “Blue Jackets”, kas tiksies ar Sentlūisas “Blues”, un Otavas “Senators”, kuras sistēmā ir Rūdolfs Balcers.