Ekrānšāviņš. FB/sadursme.lv

VIDEO tieši no “tornado” epicentra – Daugavpils novadā vējš visu pļauj kā labību; Jaunaglonā jumts aiznests 300m no mājas 22

Pievieno LA.LV

Spēcīgais vējš Daugavpils novadā pļāvis kā labību. Sociālajos tīklos nonācis kāds aculiecinieka video tieši no “tornado” epicentra.

Veselam
Kā saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Kokteilis
Četras zodiaka zīmes līdz vasaras beigām būs neapturamas – astrologs prognozē pārmaiņu un drosmīgu lēmumu periodu
Kokteilis
“Vārdi rada sekas!” Pēc nopludinātā audioieraksta Lelde Dreimane nāk klajā ar publisku paziņojumu 37
Lasīt citas ziņas

Aculiecinieks uz Rēzeknes – Daugavpils šosejas piedzīvojis baisus mirkļus. 31.augustā spēcīgais vējš gāzis kokus. Spēcīgo dabas stihiju izdevies iemūžināt.

Video redzams, kā automašīnas, lai izvairītos no krītošajiem kokiem stājas ceļa malā, taču vīrietis, kuru krievu valodā līdzbraucēja aicina sekot pārējo autovadītāju piemēram, neapstājas līdz mirklim, kad acu priekšā krīt koki. Skats tiešām iespaidīgs – kā pļaujas laikā labības laukā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video autors stāsta: ”Latvijai pāri pārgāja tornado. Koki sagāzušies vienā līnijā. Mēs tajā visa iekļuvām.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.