Elīna Maligina (Helen Ora) dažādos laikos

VIDEO. “Tu esi mana mīļākā vīra bijusī sieva!” Elīnu Maliginu un Džilindžera pašreizējo sievu saista kas īpašs 15

Pašmāju TV šovā “Slavenības. Bez filtra” bijusī aktrise, māksliniece Elīna Maligina tiekas ar savu draudzeni un bijušā vīra Dž. Dž. Džilindžera esošo sievu Ingu Grencbergu. Viņas abas saista īpaša draudzība. Arī Elīnas suns šobrīd dzīvo Ingas un Dž. Dž. Džilindžera ģimenē.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Šovam rudens sezonas pilnbriedā pievienojās māksliniece Elīna Maligina, kura šobrīd daudz laika pavada savā lauku īpašumā, kas atrodas Valmieras pusē. Kādā no šova sērijām viņa kopā ar filmēšanas komandu satika sava bijušā vīra, režisora Dž.Dž. Džilindžera esošo sievu – rakstnieci Ingu Grencbergu. Starp abām sievietēm valda sirsnīga draudzība, jo abas ir radošas dvēseles un viena otru saprot.

Ar Ingu viņa uztur komunikāciju saistībā ar meitas Hannas vajadzībām, jo viņa bieži viesojas pie sava tēva. Tikšanās laikā Inga iesmej un atzīstas, ka Elīna viņai ir vismīļākā vīra bijusī sieva: “Tu esi mana mīļākā, vīra bijusī sieva!”

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.