VIDEO. Kijivā uz Mātes dzimtenes pieminekļa uzstādīts Ukrainas ģerbonis 93

Kijivā noslēgušies darbi pie trijžubura ģerboņa uzstādīšanas uz 102 metrus augstā Mātes dzimtenes pieminekļa, aizstājot nesen demontēto padomju laika emblēmu. Darbus pie pieminekļa atjaunošanas iemūžinājis medijs “Radio Free Europe/Radio Liberty”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mūžīgie vientuļnieki? Šo trīs zodiaku zīmju pārstāvji, visticamāk, nekad neapprecēsies. 3
Kokteilis
Līderība vai kaislīgums? Uzzini, ko par tevi atklāj tava vārda pirmais burts
TV24
Sliktas ziņas! Ukrainas oficiālie avoti vēl klusē, bet Slaidiņš atklāj jaunāko no frontes
Lasīt citas ziņas

“Mēs jūtam lepnumu, ka varam pacelt trijžuburi un aizstāt padomju simbolus ar mūsu nacionālajiem, ukraiņu simboliem. Mēs arī lepojamies ar to, ka mums – mūsu kolēģiem, visai mūsu saliedētajai komandai – ir uzticēts šo darbu paveikt,” lepojas strādnieks Oleksandrs.

“Tas ir vēsturisks mirklis. Mēs ar kolēģi jau teicām, ka mēs gadiem ilgi sapņojām par padomju ģerboņa demontāžu. Mūsu sapnis ir piepildījies,” noslēgumā ar smaidu uz lūpām saka darbinieks vārdā Rodions.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.