Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Uz ziemu pusi dzīvokļa varētu aizlīmēt ar plēvi…”: krišnaīts Uģis Kuģis prāto, kā samazināt dzīvokļa rēķinus 34

Viens no slavenākajiem Latvijas krišnaītiem Uģis Kuģis TV šovā “Ģimene burkā” atklāj, ka nupat arī ir sācis satraukties par aizvien pieaugošajiem komunālajiem rēķiniem.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Policija aicina atpazīt attēlā redzamās sievietes, kuras nokārtoja dabiskās vajadzības Rīgas skolas sporta kompleksā 15
Lasīt citas ziņas
Viņš prāto, ka varbūt varētu uz ziemu aizlīmēt pusi dzīvokļa ar plēvi, jo dzīvoklis tomēr gana liels – 90 kvadrātmetri, bet, ja pusi aizlīmētu, tad būtu tikai 40 kvadrātmetri.

Un nebūtu jādarbina tik daudz radiatori un jāpatērē siltums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uģa sieva Linda gan ir neizpratnē: “Kā tas ir – ar plēvi?”. Uģis skaidro, ka kādreiz tā darīja laukos – kad pie durvīm karināja priekšā segas, lai siltums neiet ārā. Linda gan par šādu ideju nav diezin ko priecīga un saka, ka varbūt tad labāk vienkārši pārcelties uz mazāku dzīvokli?

Jaunajā TV šovā "Ģimene burkā" piedalīsies jauni dalībnieki!

“Vēl mēs varam iededzināt kamīnu, bet malka arī tagad ir dārga… Vēl var meklēt ārā – kaut kādus zariņus, vecus skapjus. Izdevīgāk tomēr būtu dzīvot vienā istabā pa ziemu,” – prāto Uģis.

Linda vēlāk aizkadrā atzīst, ka viņai nav izpratnes par komunālajiem maksājumiem un rēķiniem: “Es tās cenas nezinu, es nezinu to realitāti. Viņš mani no tā aizsargā.

Tā vai citādi – viņam tas būs jārisina, es atvainojos, izklausās briesmīgi. Bet kā es varu palīdzēt? Vienkārši varu mazāk gāzi tērēt, piemēram.”

Uģis Kuģis gan skaļi prāto, ka šobrīd saņemtie rēķini vēl nav kosmosā, kā tas ir citiem: “Es nezinu, kā ir pārējiem, bet mums ir 90 kvadrātmetru dzīvoklis un komunālie maksājumi ir virs 400 eiro. Jā, nu tas nebija plānots manā dzīvē. Būs man kā vīrietim jāatrod papildus darbiņš, kur liekus 300 vai 400 eiro nopelnīt.”

Uģis Kuģis smejas, ka ziemā noteikti būs daudz “Bolt” pārvadātāji. Arī viņš varētu, jo ar velosipēdu braukt patīk un varētu, piemēram, izvadāt pat Lindas gatavotos ēdienus.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.