Uģis Kuģis un sieva Linda kļuvuši par otrā dēla vecākiem

FOTO, VIDEO. Laimes asaras raudot, Uģis Kuģis atklāj: straujās mājdzemdībās sagaidīts viņa un sievas otrais bērniņš 0

Par priecīgu notikumu paziņojis Latvijas populārākais krišnaīts Uģis Kuģis – viņš kopā ar sieviņu Lindu sagaidījis ģimenes pieaugumu, un nu abi kļuvuši par divu dēlu vecākiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228
Lasīt citas ziņas

Pēc visai straujajām mājdzemdībām māmiņa un mazulis jūtas ļoti labi, un arī Tamals Krišna priecājas, ka ģimenei pievienojies mazais brālītis.

Uģa Kuģa jaunākā atvase piedzima īsts brašulis – 4,070 kg un 56 cm garš. “Vesels, foršs puika,” – saka Uģis Kuģis un aicina realitātes seriāla “Ģimene burkā” skatītājus jau pirmdien, 30. maijā un otrdien, 31. maijā, īpašā šova speciālizlaidumā 360TV ēterā un internetā 1188 Play dzīvot līdzi tam, kā TV kameru priekšā mājdzemdībās pasaulē ienāca gada gaidītākais mazulis.

CITI ŠOBRĪD LASA
Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

Kādas bija dzemdības un pirmās emocijas pēc mazuļa piedzimšanas? Kā notiek mājdzemdības, un kāda krišnaītu ģimenē ir vīrieša loma šajā intīmajā procesā? Ekskluzīvi kadri un pirmās emocijas, asaras un laimes sajūta – to visu TV skatītāji otrpus ekrāniem varēs izjust kopā ar Uģa Kuģa ģimeni.

“Satraukums bija milzīgs, jo jaunākais dēls izdomāja piedzimt ļoti strauji. Sieva no paša rīta atvēra manas istabas durvis, sakot – man ir sajūta, ka varētu sākties dzemdības. Mēs vēl lēnām apdomājām, kuru telpu izvēlēties, līdz Linda jau saka – dzemdības ir sākušās! Uzreiz zvanījām dūlai, lai nekavējas un brauc pie mums, bet Linda, gaidot vecmāti, atlaidās vannā. Par laimi vecmāte atbrauca ļoti ātri – taču tikpat žigls bija arī dēlēns – būtu pāris minūtes kavējusies, dzemdības būtu jāpieņem man pašam,” – otrā dēliņa piedzimšanas brīdi atceras Uģis Kuģis.

Tomēr lielāko šoku Uģis Kuģis piedzīvojis brīdī, kad, ienācis šajā pasaulē, mazulis nav raudājis.

“Viņš pat neiebļāvās. Biju satraucies, vai kaut kas nav noticis. Par laimi viss bija labi! Sajūtas, protams, ir fantastiskas – citādākas nekā sagaidot Tamalu. Šoreiz biju vairāk klātesošs, jo viss notika tik zibenīgi. Process bija ļoti ātrs, un mana Linda turējās kā īsta malacīte – pat nedzirdēju dzemdību sāpes, tikai gaidīto ziņu, ka – IR! Un varu nākt iekšā abus apraudzīt. Linda ir mana varone. Joprojām – dzīvi pēc dzīves!” – emocionāli saka Uģis.

Reklāma
Reklāma

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI