VIDEO. Vīrietis labo rekordu, braucot ar pasaulē ātrāko ķerru 6

Ja dārza darbi jāpaveic steigā, mehāniķis Dilans Filipss ir tas, kuram jāzvana! Viņš tikko uzstādīja Ginesa pasaules rekordu, braucot ar ātrāko ķerru un sasniedzot ātrumu 84 kilometri stundā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Viņš uzbūvēja motorizēto ierīci savā šķūnī Krimihā, Pembrukšīrā, un, kad darīšana nonāca līdz braukšanai trasē, pārspēja iepriekšējo rekordu – 74 km/h, ziņo BBC.

38 gadus vecais vīrietis sacījis, ka tas šķita “jautri un sirreāli”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopā ar savu partneri Emīliju Dilans veica divus braucienus cauri ātruma slazdam 100m trasē ar transportlīdzekli, kas daļēji ir ķerra, daļēji skrejritenis.

Viņš teica: “Tas ir neērts un biedējošs. Problēma ir ar apstāšanos – tam ir tikai bremzes priekšpusē. Es jūtos kā nonācis pasaules virsotnē. Es domāju, ka tas tiešām ir absolūts absurds, bet tā ir diezgan jauka sajūta.”

Tāpat kā daudzas citas traku idejas, plāns doties pēc pasaules rekorda tika izsapņots krogā.

Avots: Facebook/Dylan Phillips

“Es vienmēr esmu radījis neprātīgas lietas,” sacīja Dilans, “Es nonācu pie rosīšanās ap ķerru prieka pēc. Nelielā treniņbraucienā es izspiedu 37 jūdzes stundā, un tad tika uzdots jautājums, vai šādam braucamrīkam ir uzstādīts ātruma rekords. Tātad tas bija tikai gadījuma pēc, kad uzzināju, ka rekords pastāv, un pēc tam izlēmu kaut ko darīt ar šo idiotisko lietu, ko biju izveidojis.”

“Visiem tas patīk – tas ir tik stulbi. To redzot, jūs nevarat nesmaidīt,” sacīja Dilans.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.