Stiliste Žanna Dubska dažādos laikos

VIDEO. “Viss cepās, viss ir trekns… Nu nē, nē, nē!” – stiliste Žanna Dubska ceļojuma laikā pa Dienvidkoreju dzīvojusi pusbadā 27

TV šova “Četri uz koferiem” sestās sezonas dalībnieki – aktrise Elīna Vāne, stiliste Žanna Dubska un aktieris Mārtiņš Počs – mūziķa Emīla Belcera vadībā nonāca garšas kārpiņām bagātajā Seulas “street-food” pasaulē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sēras par Timmu gan bija īsas: Sedokova nāk klajā ar paziņojumu, ko fani nudien negaidīja
VIDEO. “Apkārt valda pilnīgs klusums, nolēmu doties atpakaļ uz auto,” Edgars piedzīvojis negaidītu tikšanos, dodoties prom no medībām 18
Kokteilis
Svari – Audi, vērsis – Volvo. Kāda automašīna piemērota tavas zodiaka zīmes pārstāvjiem? 13
Lasīt citas ziņas

Lai gan šī ir vieta, ko Dienvidkorejā iesaka apskatīt teju ikvienam, Žannas Dubskas vēlmes apmierināt bija teju vai neiespējami.

“Pirmkārt, tas pārāk daudz ēdiena. Viss cepas, viss ir trekns… Es neko diētisku neredzēju! Gribēju kādu auglīti vai svaigus salātiņus, bet tur nekā nebija,” sūrojas stiliste.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmkārt, tas ir par daudz ēdiena. Viss cepās, viss ir trekns… Nu nē, nē, nē! Es nekā diētiska tur neredzēju! Es kādu auglīti gribēju, svaigu salātiņu, tur nekā nebija!” – viņa sūrojas.

Šova producenti skaidro, ka korejiešu virtuvē ir ļoti asi ēdieni. Augļi un dārzeņi, līdzīgi kā latviešu tradicionālajā virtuvē, šeit nedominē. “Street-food” zonā lielākoties atrodams cepts ēdiens un gaļa; iecienītas ir arī kartupeļu pankūkas un īpašie korejiešu kāposti jeb kimči.

Bieža parādība korejiešu “street-food” tirdziņā ir starptautisku un pašmāju kulinārijas šovu filmēšana. Ja kādam no tirgotājiem paveicas un viņš tiek televīzijā, rindas ir garantētas.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.