Ekrānuzņēmums no LTV raidījuma “Panorāma” video.

VIDEO. Zolitūdes traģēdijas tiesvedībā atsākas tiesu debates 0

Pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma šo otrdien, 3.septembrī, atsākās tiesvedība Zolitūdē sagruvušā lielveikala “Maxima” traģēdijas krimināllietā. Gan cietušo aizstāve, gan arī divi apsūdzēto aizstāvji lūdza tiesu pārtraukt tiesu debates un atsākt tiesas izmeklēšanu. Pret šo lūgumu iebilda gan valsts apsūdzība, gan tiesneši, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
Lasīt citas ziņas

“Tā mēs varam ieslīgt bezgalībā, jo viss, kas bija piesakāms, bija piesakāms līdz debašu uzsākšanai,” norādīja prokurors Agris Skradailis.

Atjaunot tiesas izmeklēšanu, lai lietai varētu pievienot vairākus dokumentus, lūdza arī cietušo pārstāve. Ne prokuratūra, ne tiesa tam nepiekrita.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.