Politiķis un advokāts Aldis Gobzems

VIDEO. Viens no lielākajiem vakcinācijas noliedzējiem, deputāts Gobzems saslimis ar Covid-19 237

Pievieno LA.LV

Saeimas deputāts Aldis Gobzems (LuK) saslimis ar Covid-19.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Kokteilis
Pēc postošā ugunsgrēka beidzot ir skaidrs, kas notiks ar Mika Galvanovska bāru 16
Lasīt citas ziņas

Kā liecina Gobzema ieraksts tviterī, viņš ir saņēmis pozitīvu Covid-19 testa rezultātu.

Līdz ar šo informāciju politiķis sociālajos tīklos norāda, ka, pēc viņa aprēķiniem, pusmiljards eiro esot ieguldīti ar Covid-19 saslimušo ārstēšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Deputāts, kura politiskā darbība pašlaik pamatā balstīta uz Covid-19 jautājumu, apgalvo, ka daļa no Covid-19 krīzē izlietotās vēl lielākas naudas summas esot “nozagta”.

Gobzems ir gan partijas “Likums un kārtība” (LuK), gan arī “Neatkarīgo” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.