Kokteilis
Mīli

Vija Beinerte: Par vīrieti, sievieti un cepumiem9

Foto – Shutterstock

Reiss kavējās. Viņa nopirka grāmatu un cepumu paciņu un cik nu iespējams ērti iekārtojās krēslā uzgaidāmajā telpā. Viņai līdzās bija brīva vieta, uz kuras nolikta cepumu paciņa, bet nākamajā krēslā sēdēja vīrietis, kas kaut ko aizrautīgi lasīja. 

Jaunā sieviete paņēma cepumu un jau gribēja iegrimt grāmatā, kad ievēroja, ka arī vīrietis paņem cepumu. Viņa noklusēja. Ik reizi, kad viņa paņēma cepumu, arī viņš paņēma. Tas kaitināja, taču viņa valdījās, cik nu spēja. Līdz beidzot paciņā bija palicis tikai viens cepums. Nez, ko viņš tagad darīs, nodomāja sieviete. Vīrietis, gluži kā nojauzdams viņas domas, paņēma pēdējo cepumu, pārlauza uz pusēm un, no grāmatas neatraudamies, pasniedza viņai. Tas nu reiz bija par daudz! Sieviete savāca savas mantas un devās prom.

Lidmašīnā viņa ieslidināja roku somā, lai paņemtu brilles, un pēkšņi sataustīja cepumu paciņu. Tikai tagad viņa atcerējās, ka to nemaz nebija izņēmusi no somas.

P.S. Pirms dažām dienām nopublicēju šo pastāstiņu “Mājas Viesa” lapā “feisbukā”. Kāda lasītāja komentārā ierakstīja: Cik mīļi! Cerams, viņi iepazinās.

Saistītie raksti

Atbildēju: Viņi neiepazinās. Vismaz šajā reizē ne, jo iekāpa katrs savā lidmašīnā. Un sieviete pat nevarēja pateikt viņam paldies un atvainoties. Taču viņa kaut nedaudz labāk iepazina pati sevi un guva kādu svarīgu atziņu: nedusmojies! Pat tad, ja pirmajā brīdī prāts uz smaidu nenesas. Var gadīties, ka nav tā, kā tev šobrīd šķiet.

P.S. Komentāros “feisbukā” un “draugos” jau ir savākusies vesela kolekcija ar līdzīgiem sižetiem: vienā gadījumā tur figurē diplomāts un sētnieks Makdonaldā, citā – studente, kas nevar saprast, kādēļ tumšādains vīrietis ar tādu interesi vēro, kā viņa ēd, līdz pēkšņi atskārš, ka, ejot pakaļ tējkarotei, sajaukusi galdiņus. Personāži un dekorācijas mainās, doma paliek.

Lai mums visiem jauka diena!

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Man trīsreiz ir piedāvājuši startēt vēlēšanās, sakot – mums vajadzīga tikai “seja”.” Saruna ar Normundu Laizānu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Drīkst iet uz skolu? Kā rīkoties, ja ir iesnas, klepus. Izstrādāts rīcības plāns vecākiem
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Izdosies pārspēt 24. septembra siltuma rekordu? Prognoze ceturtdienai
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lukašenko slepenā inaugurācija: pret protestētājiem laiž darbā asaru gāzi un ūdensmetējus, simtiem aizturēto
50 minūtes
LA
LA.LV
Laukos
“Beigu beigās viss ir caur jūtūbi.” Kāpēc un kā aitkopis Emīls Balvu pusē mācījās cirpt aitas
17 minūtes