Foto: Pexels.com

Viļņā slimnīcā komas stāvoklī ievietots zīdainis 0

Viļņas Santarišķu slimnīcas reanimācijas nodaļā naktī uz otrdienu komas stāvoklī ievietots 11 mēnešus vecs zīdainis, kuram izmeklēšanā konstatēta saindēšanās ar opioīdiem, ziņu aģentūrai BNS pastāstījusi klīnikas pārstāve Jurgita Sajevičiene.

Domes deputāts Brēmanis pulksten 2 naktī iesniedz budžeta priekšlikumu, kas sasmīdina visu Latviju 1
Kokteilis
Viņas ir kā vīns! 4 zodiaka zīmes, kuru sievietes ar gadiem kļūst tikai valdzinošākas
Kokteilis
Pietrūkst cenzūras? Viņķele publicē senu bildi un kaunina Šleseru par “Dailes teātra” nākamo skandālu 23
Lasīt citas ziņas
Pēc viņas teiktā, šobrīd zēns no komas atmodies un viņa stāvoklis uzlabojas.

Kā paziņojusi Viļņas policijas pārstāve Jūlija Samorokovska, bērns nogādāts slimnīcā neilgi pirms pusnakts. Viņa norādījusi, ka policija gaidīs no mediķiem sīkāku informāciju par notikušo un tad lems, vai sākt pirmstiesas izmeklēšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Notikušā apstākļus cenšas noskaidrot arī Viļņas Bērnu tiesību aizsardzības nodaļas speciālisti, kas slimnīcā tikušies ar mazā zēna vecākiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.