Foto: Pexels

Viņas nav nekāda “dāvana”: 3 zodiaka zīmju pārstāves, kas savām vīra mātēm sagādās daudz raižu 0

Bieži vien attiecības starp vedeklu un vīra mammu nav tās labākās. Taču ir grūti šādās attiecībās dzīvot ilgstoši, plus tās ļoti bojā arī attiecības ar mīļoto vīrieti vai dēlu. Visbiežāk tādas sarežģītas attiecības veidojas tādēļ, ka vīra mammai un vedeklai ir nesaderīgi raksturi un ne viena, ne otra nav gatava piekāpties un pieļaut kompromisus. Ar kurām vedeklām sadzīvot ir visgrūtāk, atklāj astrologi.

Reklāma
Reklāma

Dvīņi

Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Kokteilis
VIDEO. Gints Andžāns uz teātra skatuves piedzīvojis nepatīkamu ainu: “Viņa man iesita tā, ka man gandrīz galvā palika caurums”
Lasīt citas ziņas

Vīra mamma nedrīkst zaudēt modrību, ja mīļotais dēls ir izvēlējies sev šādu sievieti. Lielākoties gan attiecības starp viņām veidojas labas, tomēr sievietes Dvīņi nekad neļauj ielūkoties sev dvēselē un tā rezultātā nekad nav zināms, ko tieši viņas domā un jūt. Vēl jo vairāk, viņas var aiz muguras kaldināt briesmīgus plānus un vīra māte par to var pat nenojaust. Dvīņiem piemīt vēl kāds milzīgs trūkums – šie cilvēki vispār neprot glabāt noslēpumus. Viss, ko būs dzirdējušas šīs vedeklas ausis, tiks pārstāstīts citiem.
Šīs sievietes necieš, ja kāds cenšas izjaukt viņu ideāli uzbūvēto pasauli un ieviest tajā kādas korekcijas. Šādos brīžos šīs sievietes jebkuriem paņēmieniem centīsies pastāvēt uz savu. Vīra mammai jābūt gudrākai un jāuztur siltas attiecības ar vedeklu – Dvīņi, necenšoties viņu mainīt. Tikai šādā variantā šīs abas sievietes spēs sadzīvot līdzās.

Lauva

Šīm sievietēm piemīt plēsēju daba, un viņas nevēlas savu mīļoto vīrieti ar kādu dalīt. Viņas ir pieradušas būt uzmanības centrā un nesamierināsies ar to, ka kāda cita sieviete ģimenē tiek “apbrīnota” vairāk par viņu, pat, ja tā ir vīra māte. Nekādā gadījumā nedrīkst šo sievieti izaicināt uz divcīņu, viņa cīnīsies, izmantojot visus atļautos un arī neatļautos līdzekļus.
Būtiska nianse – sievietes – Lauvas neprot izlikties un viņas nespēlēs kādu lomu tikai tāpēc, lai iepatiktos mīļotā vīrieša mātei. Viņa ir tāda, kāda ir, turklāt viņa negrasās neko mainīt ne savos uzskatos, ne savā uzvedībā. Vedekla, kas dzimusi Lauvas zvaigznājā, var eksistēt miermīlīgi vīra mātei blakus tikai tajā gadījumā, ja viņas abas dzīvo palielā attālumā. Tikai tādā gadījumā iespējamas labvēlīgas attiecības.

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar šādu vedeklu garlaicīgi nebūs. Viņa neļaus nevienam uzelpot tiklīdz ienāks pa šīs ģimenes mājokļa durvīm. Vīra mammai nevajadzētu iesaistīties ar viņu nekādos konfliktos un strīdos, jo iznākt sausai no ūdens pēc strīda ar Skorpionu ir neiespējami. Šī vedekla ir ļoti bīstama konkurente, jo viņai arī patiek atriebties un viņa nekad neaizmirst pāridarījumus.
Šīs sievietes necieš, ja kāds norāda uz viņu kļūdām, pat, ja tādas patiešām ir. Nevajadzētu viņai to norādīt, pat, ja kļūdas ir – gan viņa pati to sapratīs. Ar šo sievieti nevar arī manipulēt un viņu nav iespējams apmānīt – viņa cilvēkiem “redz cauri”.
Labas attiecības ar vedeklu, kas dzimusi Skorpiona zvaigznājā var veidoties vien tad, ja vīra mamma attiecībās nemaisīsies, neko necentīsies kontrolēt un neuzbāzīsies ar saviem padomiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.