Foto: Pexels

Viņas ideālais vīrietis: 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas spēj “pieradināt” sievieti Lauvu 0

Sievietes, kas dzimušas Lauvas zvaigznājā ir ļoti pamanāmas – krāšņas, enerģiskas, mazliet valdonīgas, visu varošas un ļoti neatkarīgas. Par vīriešu uzmanību viņas nevar sūdzēties nekad – ne agrā jaunībā, ne brieduma gados. Taču kāds vīrietis šai sievietei ir vispiemērotākais pēc astroloģiskās kartes?

Reklāma
Reklāma

Vīrietis – Strēlnieks

Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO 110
Lasīt citas ziņas

Sievietes – Lauvas un vīrieša – Strēlnieka iepazīšanās parasti sākas strauji un kaislīgi. Kopumā abi šie cilvēki veido ļoti stabilu un veiksmīgu pāri. Lauvai un Strēlniekam ir daudz kā kopīga: viņi abi nemitīgi meklē dzīvē kaislības un piedzīvojumus, jaunas emocijas un iespaidus. Sieviete ir sajūsmā par šī vīrieša asprātību un humora izjūtu, bet vīrieti – Strēlnieku fascinē viņas enerģija. Šī pāra attiecības būs saistītas ar daudziem laimīgiem un atmiņā paliekošiem mirkļiem un kas ir pats galvenais, viņi abi spēj izveidot patiešām veiksmīgu ģimeni.

Vīrietis – Auns

Ārkārtīgi veiksmīgs un laimīgs pāris, kuriem ir ļoti daudz kā kopīga. Lauva un Auns ir ideāli piemēroti partneri ne tikai fiziskās pievilcības ziņā, bet arī emocionāli. Viņu enerģija ir jāpareizina ar divi, kad viņi abi ir satikušies, un šī pāra enerģētiskais tandēms ir milzīgs. Apvienojot savas prasmes un spēkus, viņi dzīvē var sasniegt milzīgus mērķus, turklāt bez īpašām pūlēm. Galvenā problēma šajās attiecībās ir egoisms, jo abas šīs zodiaka zīmes ar to ir apveltītas pietiekoši. Ja vien viņi iemācīsies viens otram piekāpties, šī savienība būs nesalaužama.

Vīrietis – Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī šim pārim ir daudz kā kopīga: izklaides, ceļojumi, tieksme pēc krāšņas dzīves. Dvīņu fantāzija izkrāšņo šīs sievietes jau tā krāšņo dzīvi, kura, savukārt, ļoti cenšas izpatikt savam vīrietim. Taču jāmin kāds būtisks fakts – šis pāris ģimenes dzīvi var izveidot lielākoties tad, kad abi ir pazīstami ļoti sen un ir izgājuši caur dažādām attīstības stadijām. Piemēram, kopā mācījušies vienā klasē vai skolā. Ja šie cilvēki satiekas pieaugušā vecumā, sievieti – Lauvu visdrīzāk ļoti kaitinās šī vīrieša vēlme lepoties ar sevi, bet Dvīņi nevēlēsies atzīt Lauvas pārākumu dažās jomās. Ja nu tomēr šīs attiecības ir izveidojušās un šis pāris ir nodibinājis ģimeni, jāuzmanās no divām galvenajām problēmām – sievietes- Lauvas milzīgā greizsirdība, kas, jāatzīst, ne vienmēr ir nepamatota un vīrieša – Dvīņu tendence krāpt viņu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.