Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Vīrietis nopļāvis kāju pirkstus 0

Sestdien, 9.maijā, Zemgalē kāds 30 gadus vecs vīrietis, pļaujot zāli, iepļāvis sev kājā. Viņš guvis nopietnas pēdas traumas, tai skaitā vairāku pirkstu amputāciju, pirkstu kaulu lūzumu un vaļējas, plēstas brūces.

Reklāma
Reklāma
Viens bērns miris, otrs ievietots intensīvajā nodaļā: epidemiologi sāk izmeklēt streptokoka infekcijas avotu 50
Nedrīkst ignorēt: trīs pazīmes, kas liecina, ka D vitamīna ir par daudz
Krievu ģimenes lūdz neatgriezt no gūsta viņu tuviniekus, bet atstāt Ukrainā: kas noticis? 43
Lasīt citas ziņas

Zemgalē kāds 17 gadus vecs jaunietis, skaldot malku, iecirtis sev rokā. Viņš nogādāts slimnīcā.

Rīgā no otrā stāva nokritis kāds 47 gadus vecs vīrietis, kurš bijis alkohola reibumā. Vīrietis guvis mugurkaula traumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latgalē 42 gadus vecu sievieti sakodusi čūska. Sieviete gājusi pa zāli un sajutusi asas sāpes kājā. Cietušajai sākusies alerģiska reakcija, un viņa nogādāta slimnīcā. Nav zināms, kāda čūska sievietei iedzēlusi.

Vidzemē slimnīcā nogādāts 37 gadus vecs vīrietis, kurš, strādājot ar benzīnu, bija uzlējis to sev uz kājas. Viņa apģērbs bija aizdedzies un vīrietis guvis pēdas un augšstilba apdegumus. Slimnīcā viņš nogādāts divas dienas pēc notikušā.

Kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī saņēma 1379 izsaukumus, no kuriem 321 bija saistīts ar traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.