Andas Krauzes foto

Žannas mākslinieciskais lidojums. Ciemos pie acu ārstes Žannas Artiņas 1

Pievieno LA.LV

Rozā hiacintes baltā krūzē… Gaismiņas staro no lampām, kas atgādina vīnogu ķekarus… Liela telpa ar baltu grīdu, baltām sienām… Pirmās ir noskaņas, kas pārņem, ienākot acu ārstes Žannas Artiņas un viņas meitas mājoklī. Prom no standartiem! – tāds bijis moto. Un tiešām – gan nams, gan tā iekārtojums ir oriģināls, tīrs un svaigs.

Kokteilis
Vai zināt, cikos piedzimāt? Atbilde var atklāt rakstura īpašības, kuras paši nebijāt pamanījuši
RAKSTA REDAKTORS
75 gadus veca latviešu pensionāre uzaicina 500 viesus uz kāzām, kurām nav lemts notikt. Aiz ielūgumiem slēpjas smaga ģimenes traģēdija
Veselam
Šie ikdienas produkti var palīdzēt cīņā ar augstu asinsspiedienu – ārsti nosauc 11 labākos
Lasīt citas ziņas

– Gribas māksliniecisku lidojumu. Man patīk māksla, mūzika, savulaik gadu mācījos sagatavošanās kursos, gribēju stāties Mākslas akadēmijā. Bet vecāki, ārsti būdami, mani pierunāja turpināt viņu ceļu. Esmu specializējusies lāzerķirurģijā. Operāciju skaits nemazinās, lasu arī lekcijas Stradiņa universitātē un ārstu kvalifikācijas kursos par jaunajām ārstēšanas tendencēm, lāzeriem, – stāsta Žanna Artiņa. Pēc lielās darba slodzes viņa savās mājās jūtas labi. Bet, lai tā būtu, bija jāpaiet laikam un jāpieliek izdoma.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI