Latvijai tuvojas aukstuma vilnis! Sinoptiķi par laiku jaunnedēļ
15 saderīgākie zodiaka zīmju pāri: viņiem ir pa spēkam radīt ideālu ģimeni 8
Ķīna un Turcija sagādā Krievijai nepatīkamu “pārsteigumu” 34

Latvijas florbola virslīgā vīriem šīs nedēļas nogalē sāksies pusfināla dueļi.

Regulārā turnīra labākā vienība “Valmiera” sērijā līdz četrām uzvarām spēkosies ar “Ķekavu/RB&B”, bet “Masters/Ulbroka” mērosies spēkiem ar “Lielvārdi/FatPipe”. Ceturtdaļfinālā valmierieši sērijā ar 4:0 uzvarēja “Irlavu”, ķekavnieki ar 4:1 – “Rubeni”, “Masters/Ulbroka” ar 4:2 – “Talsu NSS/Krauzers” florbolistus. Sīvākais bija Lielvārdes un pērnā gada valsts čempionu Cēsu “Lekrings” cīniņš, kurā vajadzēja maksimālo spēļu skaitu, septītajā mačā viesos ar 5:4 uzvaru svinot “Lielvārdei/FatPipe”, kurai uzvaras vārtus pirmspēdējā minūtē guva Aivis Kusiņš. Tikmēr sieviešu čempionātā vienas uzvaras attālumā no fināla ir “Rubenes” un “NND/RJTC” komandas, kuras pusfināla sērijās ar 2:0 ir vadībā attiecīgi pret “Lekringu” un “Ķekavu”. Latvijas čempionāta noslēgums ar medaļu spēlēm notiks 15. aprīlī “Arēnā Rīga”.