Ekonomika
Bizness

Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!2

Publicitātes attēls

Ziņu portāls “LA.LV” oktobrī kārtējo reizi sasniedzis vairāk nekā pusmiljonu lasītājus mēnesī, liecina starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma “Gemius” publicētie dati.

Portāla “LA.LV” auditorija oktobrī palielinājusies par 3,3% (+18 278), salīdzinot ar septembri, un sasniedza 569 514, kas ir jauns auditorijas lieluma rekords.

LA.LV oktobrī bija 3. populārākais ziņu portāls latviešu valodā, atpaliekot tikai no nozares ilggadējiem līderiem DELFI un TVNET.

“LA.LV” ir vienīgais no vadošajiem portāliem, kas informāciju nodrošina tikai latviešu valodā.

503 323 Latvijas iedzīvotāji portālu apmeklēja no mobilajām ierīcēm (+24 609 salīdzinot ar septembri), savukārt 262 515 to darīja, izmantojot datoru (+17 850 salīdzinot ar septembri).

Portāla “LA.LV” direktors Andris Rībens: “Paldies mūsu lasītājiem, kas regulāri izvēlas “LA.LV” kā uzticamu avotu svarīgām ziņām, iedvesmojošai lasāmvielai, noderīgiem padomiem un izklaidei.”

“LA.LV” galvenais redaktors Ainārs Sauka: “Pieaugošais lasītāju loks ir laba ziņa. Tas ir apliecinājums “LA.LV” augošajai popularitātei un tam, ka pirms gada sāktās pārmaiņas ir pareizs attīstības virziens.

Paldies lasītājiem un portāla redaktoriem!

Mēs turpināsim darbu, lai viltus ziņu “laikmetā” mūsu lasītājiem spētu nodrošināt uzticamu saturu, ko var lasīt, klausīties un arī skatīties.”

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums “Gemius” publicējis Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu Top 20 oktobrī.

“Gemius Top 20” tiek veidots, balstoties uz 7-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus, mobilos telefonus un planšetdatorus.

Topā iekļautas tās interneta lapas, kas jūnijā piedalījās “gemiusAudience” pētījumā.

Pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.