Foto – Ilze Stabulniece

Zirgi pirmajā sniegā Krāslavas pusē 0

Otrdienas rītā sniega segas biezums Alūksnē sasniedzis piecus centimetrus, Zosēnos – četrus centimetrus, atsaucoties uz Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centru, ziņo BNS. Sniega sega otrdienas rītā ir ne tikai daudzviet Vidzemē, bet arī Latgales un Sēlijas lielākajā daļā.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Tostarp Daugavpils meteoroloģiskajā stacijā, kas atrodas pie lidlauka, izmērīta divus centimetrus plāna sniega kārtiņa, bet pilsētas centrā sniega nav, novēroja aģentūra BNS. Skrīveros un Jēkabpilī zemi klāj aptuveni viens centimetrs sniega.

Daudzi šodien sociālajos tīklos dalās priekā par šajā sezonā pirmo sniegu. “”Klajumos” pirmais sniegs, zirgiem prieks un higiēnas procedūras, raksta Ilze Stabulniece.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.