Latvijā
Kriminālziņas

Zolitūdes kafejnīcā publiski nošaujas vīrietis1

Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Pirmdien Zolitūdē kādā diennakts bārā ap plkst. 13.00 dienā iegriezās aptuveni 50 gadus vecs vīrietis. Apmeklētājs kādu brīdi pakavējies pie kafejnīcas galdiņiem, tad izvilcis šaujamieroci un padarījis sev galu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Diennakts kafejnīcu Paula Lejiņa ielā Zolitūdes iedzīvotāji pazīst labi. Tā atrodas starp vairākām daudzdzīvokļu ēkām, un vietējie stāsta, ka daudzi šeit mēdz iegriezties paēst vai arī iedzert kādu grādīgu dzērienu.

Blakus kafejnīcai ik dienu strādā kāda sieviete, kura pārdod svaigus augļus un dārzeņus. Pārdevēja pie kases stāvēja jau no paša rīta, taču neesot dzirdējusi neko aizdomīgu. Lai noskaidrotu, kas noticis, viņa devusies pie likumsargiem.

“Es policistiem prasīju: kas šeit noticis? Viņi teica, ka tur nošāvies vīrietis,” notikumus atstāsta pārdevēja.

Vietējie stāsta, ka mediķi notikuma vietā neuzkavējās ilgi, jo mirušajam nekādi nespēja palīdzēt. Sākotnēji nebija skaidrs, vai vīrietis gāja bojā no kāda ļaundara rokas, vai atņēma dzīvību sev pats.

“Es pirms 15 minūtēm braucu no darba, sāku te spraukties cauri, redzu, ka mašīna stāv ar kaut kādu zārku. Pārdevēja saka, ka nošāvies aptuveni 50 gadus vecs vīrietis tieši kafejnīcā. Jau no paša rīta. (DP: Viņš tur strādāja?) Nē, apmeklētājs,” teic iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Pēc pāris stundām ieradās apbedīšanas biroja darbinieki un iznesa svešinieka mirstīgās atliekas. Likumsargi stāsta, ka, aptaujājot kafejnīcas darbinieces, noskaidrojās, ka vīrietim patiešām neviens nav uzbrucis un arī aizdomās turamo par slepkavību pagaidām nav. Nozīmētajās ekspertīzēs tiks noskaidrota arī izmantotā šaujamieroča marka, modelis un marķējums.

Policijas rīcībā esošā informācija neliecina par to, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums, taču, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, kā šādos gadījumos ierasts, ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas, tātad par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.