Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
11. novembris, 2015
Drukāt

10 likumi, kas darbojas visiem cilvēkiem. Izlasi un sapratīsi, kāpēc tev iet tā, kā iet (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gribam mēs to vai nē, taču dzīve veidojas pēc saviem likumiem. Un katra paša ziņā – rēķināties ar tiem vai nē. Taču nezināšana no atbildības neatbrīvo.

1. Tukšuma likums. Viss sākas ar tukšumu, bet tukšums vienmēr aizpildās.

Lai dzīvē kaut kas mainītos vai izrādītos, vajag atbrīvot vietu un veidot gultni, kura brīva no nepareiziem priekšstatiem un veciem ieradumiem.

“Ja esat neapmierināti ar vietu, kuru ieņemat, mainiet to. Jūs taču neesat koks!” (Džims Rons)

2. Barjeras likums. Iespējas nedod kredītā. Tās dod pēc iekšēju lēmumu pieņemšanas.

Ir svarīgi iet tālāk, aiz barjeras, tas ir kā nosacījuma pārbaudījums. Vēlmes spēks atvērs ceļus, kā tās īstenot.

“Jums nekad neīstenosies vēlmes, kurām netiek dots spēks to īstenošanai” (Ričards Bahs).

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vieds Google Translate… 🙂

  2. Kaut kāds kiš-miš!!!

  3. Nepiekrītu, tā nenotiek. Notiek tā, kā katram iedalīts. Ja mēs veicam nepareizu izvēli, tā ir mūsu vaina. Ja esam kļūdįjušies izvēlē, liktenis mūs tāpat izšķirs. Agrāk vai vēlāk savedīs ar īsto cilvēku.

  4. 10. Mums ir dots zināt,kas ir labi un ,kas ir slikti.

  5. Sākums nav slikts, taču šādas kompilācijas mūsdienu datorizācijas laikmetā var radīt pāris minūtēs; turklāt katrai gaumei … Vai REIZ cienītā LA pārvērtīsies par šarlatāna rokasgrāmatu?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+