Kokteilis
Mīli

10 pazīmes, kas liecina – tev no šā vīrieša vajag bēgt pa gabalu! 0

Foto – Fotolia

Vīrietis, kas nevēlas attiecības, vienmēr tev to nodemonstrēs, tikai vajag vienkārši zināt, ko meklēt. Lūk, pazīmju saraksts, kas skaidri liecina – tev no viņa jāšķiras, ja vēlies normālas attiecības. Ja kaut viena no pazīmēm atbilst tavam vīrietim, bēdz no viņa prom pēc iespējas ātrāk!

Viņš tev nezvana, kad solījis
Dažkārt var izveidoties situācija, ka viņš vienkārši nevar tev piezvanīt, taču – ja tas atkārtojas vairāk nekā vienu, divas reizes, tā ir skaidra pazīme, ka tu viņam neesi prioritāte. Ja vīrietis patiešām ir ieinteresēts sākt vai turpināt attiecības, viņš neaizmirsīs piezvanīt.

Viņš bieži kavē un nepiezvana, lai tevi par to brīdinātu
Pastāv lērums iemeslu, kuru dēļ cilvēki var kavēt (satiksmes sastrēgumi, problēmas ar automobili, ieildzis darbs birojā), taču tad ir jāpiezvana un jābrīdina par aizkavēšanos, lai otrs neuztrauktos.

Runa ir par sava un citu laika cienīšanu – mēs varam piedot aizkavēšanos, pat hronisku aizkavēšanos (daļa cilvēku vienkārši neprot aprēķināt laiku), taču nebrīdināšana par to ir nepiedodama un skaidra pazīme, ka tu viņam neesi pārāk svarīga.

Viņš neparādās (un nezvana), kad tev ir vēlme viņu redzēt
Ja vien viņš nav zaudējis apziņu un nonācis slimnīcas gultā, šādai uzvedībai nav nekāda cita attaisnojuma. Ja tu ar šo cilvēku pēc šāda manevra paliksi kopā, tad nonāksi ļoti neaizsargātā situācijā, kura gandrīz garantēti beigsies slikti.

Viņam ir nosacījumi attiecībā uz jūsu tikšanās biežumu
Viena lieta ir trešdienās kopā ar draugiem spēlēt pokeru vai darīt kaut ko tamlīdzīgu. Taču – ja viņš, piemēram, atvēl tev tikai brīvdienas, tā ir skaidra pazīme, ka viņam ir vēl citi varianti un viņš joprojām meklē kādu citu, sev labāku draudzeni.

Viņš par tevi zina vairāk, nekā tu par viņu
Ja jūs daudz sarunājaties, kad esat kopā, un ja tu pavaicā viņam kaut ko personisku, bet viņš par sevi stāsta skopi, iespējams, tas notiek tāpēc, ka viņš kaut ko slēpj vai nevēlas tev tuvināties.

Daudzi vīrieši nemīl pļāpāt, taču tad, ja viņš nav izstāstījis tādas personiskās dzīves detaļas kā, piemēram, kur viņš strādā, kur uzaudzis, gājis skolā, un tad, ja sniedz tev neskaidras atbildes, kad tu jautā viņam par šīm lietām, tas nozīmē, ka viņš tevi tur attālumā.

Tu zini par viņu vairāk, nekā viņš par tevi
Šī ir medaļas otra puse. Ja viņš aizrāvies ar stāstīšanu par sevi un neizrāda interesi par to, kas tu esi un ar ko tev patīk nodarboties, tev vajadzētu būt piesardzīgai.

Labā ziņa ir, ka problēma nav tevī, bet viņā. Šādam vīrietim neinteresē neviens, izņemot sevi pašu. Turies no viņa tālāk.

Viņš nevienam par tevi nestāsta
Ja viņš nav iepazīstinājis tevi ar saviem draugiem vai cenšas ar tevi tikties tikai divatā, tā ir skaidra pazīme, kas liecina, ka viņš nav pārliecināts par to, vai veidot ar tevi attiecības. Protams, ka tu nevēlies bieži satikties ar viņa draugiem, īpaši, ja tā ir vecpuišu, burziņu cienītāju grupa, taču viņiem vismaz ir jāzina par tavu pastāvēšanu, un tam ir jābūt tavam lēmumam.

Viņš neaicina tevi iepazīties ar savu ģimeni
Protams, uzaicināt tevi uz tikšanos ar savu ģimeni ir svarīgs solis, un ja viņš to nesper, tas nozīmē, ka pagaidām viņš tevi neuztver nopietni.

Ja attiecības turpinās pieņemsim sešus mēnešus un viņš vēl nav tevi uzaicinājis uz tikšanos ar savu ģimeni, ir pienācis laiks uzdot viņam jautājumu par to. Ja viņš joprojām nevēlas stādīt tevi priekšā saviem tuviniekiem, tātad ir laiks meklēt partneri, kas tevi pienācīgi novērtēs.

Viņš nepavada svētkus kopā ar tevi
Mēdz būt situācijas, kad viņš to nevar izdarīt, piemēram, ja ir šķirtenis un pavada laiku ar saviem bērniem, taču pat tad viņš var veltīt tev laiku pirms vai pēc tikšanās ar savām atvasēm. Ja šis nav tavs gadījums, tā ir citu problēmu pazīme, piemēram, nevērība vai vienaldzība attiecībā pret tavām jūtām.

Saistītie raksti

Viņam ir daudz draugu sieviešu vidū, un viņš liek tev to saprast
Platoniska draudzība starp vīrieti un sievieti ir reta situācija. Parasti šādos gadījumos vienam no “draugiem” ir jūtas pret otru. Vai nu vīrietis slēpj šīs jūtas pret sievieti vai otrādi. Un kad vīrietim ir attiecības, viņam atliek daudz mazāk laika saviem draugiem.

Ja viņš tā rīkojas, tas nozīmē, ka viņš spēlējas ar tevi, un tas ir nozīmīgs iemesls atrast sev emocionāli veselīgu vīrieti, ar kuru varētu izveidot normālas attiecības.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv