Mobilā versija
+17.7°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

5 lietas, ko neteikt pirmajā randiņā (2)

pirmais_randins_paris

Nerunāt par iepriekšējām attiecībām


Nevajadzētu šokēt pielūdzējus ar bēdīgiem vai šausminošiem stāstiem par iepriekšējām attiecībām. Pat tad, ja atmiņas par šīm attiecībām un sāpīgo šķiršanos ir spilgtā atmiņā. Vīrietim nav jāklausās par bijušā drauga pārsteigumiem un dāvanām. Iespējams, ka attiecības ar jauno partneri izvērtēsies par ilgām un laimīgām. Ja tomēr stāsti par attiecībām ir neizbēgami, jāmēģina runāt par to ar ironijas pieskārienu un smaidu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visus šos 5 aizliektos tematus pirmajā randiņā izmantoju . Rezultāts – esmu laimīgi precēta 5 gadus ar šo pasu cilveku – ne visiem der viens un tas pats…vienk. jājūt cilvēks un vai nu ir tavs vai nu nav

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+