Mobilā versija
+5.0°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

5 lietas, ko neteikt pirmajā randiņā (2)

pirmais_randins_paris

Nerunāt par iepriekšējām attiecībām


Nevajadzētu šokēt pielūdzējus ar bēdīgiem vai šausminošiem stāstiem par iepriekšējām attiecībām. Pat tad, ja atmiņas par šīm attiecībām un sāpīgo šķiršanos ir spilgtā atmiņā. Vīrietim nav jāklausās par bijušā drauga pārsteigumiem un dāvanām. Iespējams, ka attiecības ar jauno partneri izvērtēsies par ilgām un laimīgām. Ja tomēr stāsti par attiecībām ir neizbēgami, jāmēģina runāt par to ar ironijas pieskārienu un smaidu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visus šos 5 aizliektos tematus pirmajā randiņā izmantoju . Rezultāts – esmu laimīgi precēta 5 gadus ar šo pasu cilveku – ne visiem der viens un tas pats…vienk. jājūt cilvēks un vai nu ir tavs vai nu nav

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+