Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
8. decembris, 2014
Drukāt

7 sabiedrībā kritizētas uzvedības izpausmes, kas patiesībā ir veselīgas (1)

1. Cik svarīgi būt patiesam

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock


Visveselīgākā uzvedība ir tā, kurā cilvēks ir viņš pats un izturas patiesi. Tomēr mēs bieži izvairāmies izturēties patiesi tāpēc vien, ka uzskatām: šādi rīkoties ir neveselīgi un nepareizi. Nav taisnība – ķermenis un prāts zina, kas tev nepieciešams. Ja tev nepieciešams atgādinājums, cik svarīgi sekot savai patiesajai būtībai, izlasi septiņas izplatītākās situācijas, kad veselīga uzvedība tiek kļūdaini uztverta kā nepareiza.

  1. Cik svarīgi būt patiesam
  2. Dusmas
  3. Apmulsums
  4. Asaras
  5. Vienatne
  6. Neklausīšanās
  7. Likumu pārkāpšana
  8. Neiederēšanās

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jau juutu kaa pie manis brauc cieminji 🙂

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+