×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Āboltiņa: “Vienotība” neatbalstīs Bičkoviča pārvēlēšanu AT priekšsēdētāja amatā (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Partija “Vienotība” neatbalstīs Ivara Bičkoviča pārvēlēšanu Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatā, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja partijas “Vienotība” līdere Solvita Āboltiņa.

Viņa pauda, ka Bičkoviča darbības laikā nav izdevies sakārtot tiesu sistēmu valstī.

“Ir svarīgi, lai cilvēki ticētu, ka taisnību viņi var iegūt tiesā saprātīgā termiņā, nevis termiņos, kas ir nesaprotami. Tas viss joprojām ir mūsu tiesu sistēmas ikdiena,” sacīja Āboltiņa.

Jau ziņots, ka Augstākajā tiesā 24.aprīlī notiks plēnuma sēde, kurā tiesnešiem jāizvirza nākamā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidatūru, ko pēc tam jāapstiprina Saeimai.

Augstākās tiesas tiesneši pieteikuši divus amata kandidātus – pašreizējo Augstākās tiesas priekšsēdētāju Bičkoviču un Administratīvo lietu departamenta tiesnesi Andri Guļānu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Tik pat labi var teikt Atbildēt

    Āboltiņas darbības laikā nav ieviesta pat obligātā veselības apdrošināšana,bet ir atcelts pat iztikas minimums!

  2. Es esmu par Vienotības nostāju. Bičkovičs jau neko nedara.

  3. vakar skatījos sastrēgumstundu un saskatīju tikai bezspēcīgumu un nevarēšanu .Cilvēkiem nav enerģijas lai tai sistēmā ko mainītu-viss būs pa vecam.Te ir jādomā valsts līmenī-jāmaina likumi par atbildīgumu,godīgumu, vai domāšanā

    • Jā, patiešām- skatoties sastrēgumstundu, radās sajūta, ka Bičkovičs noraida jebkurus pārmetumus un kļūdas. Tieslietu padome taču nav neko jēdzīgu izdarījusi tiesus sistēmas pilnveidošanā. Visām reformām Bičkoviča vadībā viņi ir PRET.Ja viņu ievēlēs, situācija vēl pasliktināsies. Viņu, neskatoteis uz aizdomām par sadrbību ar čeku un nelikumīgu pilsonības iegūšanu, ielika Tautas partija un šleseristi, kopā ar ZZS.

  4. tas labi, ka “Vieno†ība” neatbalstīs Bičkoviča pārvērlēšanu AT priekšsēdētāja amatā. ceru, ka ne-1 neatbalstīs ne Bičkoviča pārvēlēšanu, ne Bičkoviča pārvērlēšanu AT priekšsēdētāja amatā.

  5. Nav nozīmes ko Vienotība atbalstīs vai neatbalstīs. Sen jau reālā vara ir citu rokās (Saskaņa+ZZS+Sudarba). Viņiem ir Saeimas vairākums. Viņi saliks amatos (prezidents, Augstākās tiesas priekšsēdētājs, ģenerālprokurors) sev vajadzīgos. Un, ja Vienotība slikti uzvedīsies, arī premjera krēslā iesēdinās savējo.

  6. Vismaz viens pareizs Malvīnes lēmums.

Draugiem Facebook Twitter Google+