×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
13. aprīlis, 2017
Drukāt

Pēc avārijas atstādina mikroautobusa vadītāju (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) no darba pienākumu veikšanas atstādinājusi mikroautobusa vadītāju, kurš šodien izraisīja satiksmes negadījumu Āgenskalnā, Nometņu ielā, aģentūru LETA informēja RMS pārstāve Maija Lazdiņa.

Pašreiz notiek visu apstākļu noskaidrošana, tostarp paskaidrojuma saņemšana no mikroautobusa vadītāja, kurš izraisīja ceļu satiksmes negadījumu. Notikušā apstākļus un sadursmes iemeslus izmeklēs Valsts policijas darbinieki.

Šobrīd pilnībā ir atjaunota 238. un 244. mikroautobusu maršrutu kustība. Ņemot vērā notikušo, RMS atvainojas ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajiem pasažieriem.

Āgenskalnā šorīt divu mikroautobusu sadursmē cietuši trīs cilvēki

Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte informēja, ka izsaukums uz Nometņu ielu saņemts ap plkst.11. Negadījumā bija iesaistīti divi mikroautobusi.

Abi negadījumā iesaistītie mikroautobusi pieder pilnsabiedrībai “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS), apstiprināja uzņēmuma pārstāve Maija Lazdiņa.

Āgenskalnā Valsts policija atjaunojusi avārijas dēļ slēgto transporta kustību.

Jau ziņots, ka Āgenskalnā šorīt divu mikroautobusu un vieglās automašīnas sadursmē cietuši trīs cilvēki. Abi negadījumā iesaistītie mikroautobusi pieder pilnsabiedrībai “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS).

Avarējušo mikroautobusu durvju atvēršanai izsauktie ugunsdzēsēji izmantojuši hidrauliskos instrumentus, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Šaboha.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa, ceļa satiksmes negadījumā bija iesaistīti trīs transporta līdzekļi.

Notikuma vietā strādāja četras mediķu brigādes, kas cietušajiem sniedz palīdzību. Pašreizējā informācija liecina, ka trīs no ceļa satiksmes negadījumā cietušajiem tiks nogādāti slimnīcā, divi atteikušies no došanās uz slimnīcu, savukārt četri no mediķu palīdzības atteikušies.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lūdzu neputrot,ar Rīgas satiksmi šiem mikroautobusiem nav nekāda sakara,viņi pieder citiem īpašniekiem,un viņiem ir cita vadība.

Draugiem Facebook Twitter Google+