Kultūra
Teātris un kino

Aģents 007 tiek pie jauna muzeja, bet jubilejas filmā cīnīsies ar krieviem1


“Pēdējais” aģents 007 – Daniels Kreigs.
“Pēdējais” aģents 007 – Daniels Kreigs.
Publicitātes foto

Pirmo reizi aizvadīto 20 gadu laikā Džeimss Bonds jaunajā filmā cīnīsies ar krieviem – tā vēstīs par asiem politiskiem notikumiem un Krievijas noziegumiem pret rietumvalstīm, ziņo pasaules mediji.

Ideja par filmas ievirzi noskaidrojās, kad parādījās kastinga sludinājumi, kuros meklēja slāvu izcelsmes vīrieti un viņa pārinieci.

Galveno lomu jubilejas filmā atveidos, kā jau gaidīts, Daniels Kreigs, kuram tā kļūs par piekto aģenta 007 lomā. Filmas režisors būs Oskara balvas laureāts Denijs Boils, kurš pazīstams pēc tādām filmām kā “Graustu miljonārs”, “127 stundas” un citām. Iepriekšējās divas Bondiānas filmas uzņēma Sems Mendess. Savukārt filmas mūziku iedziedās britu popdziedātāja Dua Lips.

Scenārists Džons Hogs vēlas topošajā filmā, kura uz ekrāniem nonāks jau nākamā gada oktobrī, atainot pašreizējo politisko situāciju pasaulē. Kā vēsta “Daily Mail”, Bonda pretinieka lomai tiek meklēts 30-60 gadus vecs “harismātisks, spēcīgs un atriebīgs” vīrietis no Balkānu valstīm vai Krievijas. Savukārt viņa pāriniecei jābūt “spilgtai un apburošai”, kā arī jābūt “labā fiziskā formā”.

No pazīstamiem Bondiānas personāžiem filmā varētu atgriezties Bens Vinšovs aģenta “Q” lomā – tieši viņš aģentu 007 nodrošina ar dažādām spiegu ierīcēm. Tā Vinšovam būs jau trešā reize aģenta “Q” lomā, un viņš izteicis cerību franšīze atgriezties arī turpmāk.

Visbiežāk no Bonda atveidotājiem ar krievu pretiniekiem franšīzē cīnījies Pīrss Brosnans.

Bet Austrijā tikmēr šajās dienās atklāts Džeimsa Bonda franšīzei veltīts muzejs. Tas izvietots 3040 metrus augstajā Geizlakogelas virsotnē.

Galerijas nosaukums

LA.lv