Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
10. jūnijs, 2014
Drukāt

Slovākijā aizliedz viendzimuma laulības
 (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Slovākijas parlaments veicis labojumus valsts konstitūcijā, aizliedzot viendzimuma laulības.

No 150 parlamenta deputātiem balsojumā par konstitūcijas labojumiem piedalījās 123 parlamentārieši, no kuriem 102 balsoja par labojumiem, bet 18 – pret. Tādējādi Slovākijas parlamentā tika atbalstīts sociālistiskās partijas “Smer” un opozīcijā esošo kristīgo demokrātu kopīgais ierosinājums izmainīt konstitūciju, tajā ierakstot, ka laulība ir savienība starp vīrieti un sievieti. Iepriekš viendzimuma laulības aizliegtas arī Polijā un Horvātijā. Slovākijas politiskie apskatnieki spriež, ka šādi konstitucionālie labojumi pieņemti, jo valdības vadītājs Roberts Fico no “Smer” partijas cer nostiprināt atbalstu Slovākijas konservatīvi noskaņotajā sabiedrības daļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vienkārši cilvēks Atbildēt

    Izrādās, ka Eiropā ir valstis kā Polija, Horvātija, Slovākija , kur dzīvo cilvēki. Par nožēlu mūsu Latviju pārstāvošie Eiroparlamenta deputāti un komisari, kā arī Saeimas deputāti cenšas atdarināt suņu un mēkkaķu tikumus un netikumus, nosaucot šo mērkaķošanos par Eiropas vērtībām. Cilvēki, esiet modri!

  2. a kur ta eiropas pašas vērtīgākās vērtības…tā nedrīkst darīt,kur ta demokrātija…

  3. Lūk, viena saprātīgi domājoša valsts!!!

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+