×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. augusts, 2015
Drukāt

Ankipāns: Starta pozīcijas Rīgas “Dinamo” ir labākas nekā pirms gada

foto: lhf.lvfoto: lhf.lv

Rīgas “Dinamo” starta pozīcijas ir labākas nekā iepriekšējos gados, tā uzskata bijušais komandas treneris Ģirts Ankipāns, kurš šovasar kļuva par Pētera Skudras asistentu Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Ankipāns klātienē vēroja rīdzinieku pēdējo pārbaudes spēli pirms jaunās sezonas, kurā ar 4:2 tika pieveikts Minskas “Dinamo”.

Kāpēc nepilnu nedēļu pirms sezonas sākuma esi Rīgā?

Mums Čehijā bija nometne, pēc kuras komandai tika iedota viena brīvdiena un es to izmantoju, lai Rīgā apraudzītu bērnus. Jau rīt (piektdien) dodos uz Ņižņijnovgorodu.

Kāds jums bija sagatavošanās periods?

Diezgan intensīvs, salīdzinot ar iepriekšējām vasarām Rīgas “Dinamo”. Tas saistīts ar to, ka ir daudz lielāka konkurence – mums treniņprocesā pastāvīgi ir sešas maiņas un arī pārbaudes spēlēs rotējām sastāvu.

Ko “Torpedo” šosezon grib izdarīt?

Precīzu mērķi kluba vadība vēl nav uzstādījusi, taču tā ir komanda ar ambīcijām un Pēteri visi pazīst. Sapulcēti daudz labi spēlētāji. Bet iesim soli pa solim, esam labi sagatavojušies sezonai.

Pēc finansēm, sastāva un vadības ambīcijām jūti, ka tagad strādā lielākā klubā nekā līdz tam?

Noteikti. Sastāvs ir labs un principā visi uzaicinātie spēlētāji atbilst mūsu spēles stilam. Darbs notiek pārdomāti.

Kas ir tavs atbildības lauciņš?

Vairāk uzbrukums, taču darbs izveidots tā, ka jebkurā jautājumā visi treneri strādā kopā un lēmumu pieņemam kopējās diskusijās. Ar Pēteri esmu sastrādājies.

Kāpēc vispār šovasar mainīji klubus?

Pēteris mani uzrunāja un, zinot, ka tas ir ambiciozs klubs ar lieliem mērķiem, tad man tas šķita ļoti interesants piedāvājums. Viņš ar mani runāja ļoti laicīgi, līdz ar to es vispār nedomāju par to, ka Rīgā varētu arī nebūt komandas un vienkārši ir jāmeklē cits darbs.

Kā no malas izskatās Rīgas “Dinamo”?

Grūti spriest. Iepriekšējos mačus nebiju redzējis, bet šī spēle nebija ātrākā un emocijām bagātākā. Minskai daudzi labākie hokejisti nebija pieteikti. Rīgai ārzemnieki izskatās diezgan meistarīgi. Komandas spēlē šis tas ir saglabājies no pagājušā gada, ir arī lietas, kas mainījušās. Tas ir normāli, bet visu izsaka rezultāts. Galvenais, ka sastāvs ir nokomplektēts jau no sākuma, jo pagājušajā  gadā mēs saskārāmies tieši ar šo problēmu. Starta pozīcijas ir labākas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+