×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Antra Stafecka izdod konkursa “Supernova” dziesmu un izsludina pirmā albuma koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

Antra dzied jau kopš divu gadu vecuma. Līdz šim dziedāšanu nav apguvusi pie profesionāliem pedagogiem, bet pieredzi ieguvusi tieši uz skatuves strādājot kopā ar Latvijas atzītākajiem un spilgtākajiem dziedātājiem un māksliniekiem, starp kuriem ir Maestro Raimonds Pauls, Igo, grupa Otra Puse, grupa Colt, Uldis Marhilevičs u.c. Piedalījusies TV3 raidījumā “Koru kari”, šovā “Okartes skatuve”, 2012. gadā Latvijas Eirodziesmas konkursā uzstājās kopā ar grupu “Triānas parks”, dziedāja bekvokālu, bet 2013.gadā piedalījās konkursā “Eirodziesma” kā soliste. Šogad Antra dziesmu konkursā SUPERNOVA sevi pieteikusi kā soliste un dziesmu autore.

Dziesmas vārdu autore ir Kerija Kalēja no grupas “Astra The 22’s”. Dziesma ierakstīta sadarbībā ar “Labo Ierakstu Studiju”, kurā darbojas producenti Lotārs Lodziņš un Jānis Kalve, kā arī producents un ģitārists – Jāni Čubaru ar kuru Antra ik dienu strādā pie mākslinieces pirmā solo albuma, kura izdošana plānota šī gada 18.martā, dienā, kad Koncertzālē “Rīga” notiks dziedātājas pirmā albuma prezentācijas koncerts, kurā skanēs daudz jaunu dziesmu! Biļetes uz jaunā albuma “Vientuļā zvaigzne” prezentācijas koncertu pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Jaunā albuma dziesmu melodijas un teksti ir tapuši no Antras personīgajām sajūtām, pieredzes, vēlmēm, nepiepildītiem vai tieši otrādi, piepildītiem sapņiem! “..Tekstu autore esmu gan es pati, gan mana mamma Ilze Mūrniece. Jau tagad varat noklausīties dziesmas, kas tiks iekļautas albuma jauno dziesmu starpā – “Kļūdu paradīze, “Maldugunis dzēšot”, “Mans spēks”, “Pasargā”. Veidojot šo albumu vēlos panākt tikai to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku sāk noticēt sev, saviem sapņiem, un savas dzīves nozīmei.”- tā par jauno albumu un albuma prezentācijas koncertu piebilst Antra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+