×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. decembris, 2012
Drukāt

Apdomīgie un pacietīgie Mežāži

mezazis_stock

Saule caur Mežāža zodiaku iet no 21. decembra plkst. 13.11 līdz 19. janvāra plkst. 23.52.


 

Tie, kuri dzimuši, kad Saule atrodas Mežāža zodiakā, ir labi cilvēku pazinēji. Tas ļauj viņiem saprasties ar dažāda rakstura ļaudīm. Daudzi no viņiem ir asu emociju cienītāji, kas tiecas pēc tādas sabiedrības, kas spēj ģenerēt jaunas progresīvas idejas. Šajā periodā dzimst avangardisti, reformatori, celmlauži, jaunu ideju paudēji.

Kaut arī Mežāži ir sabiedriski, tomēr viņiem vairāk patīk būt novērotājiem, nevis situācijas noteicējiem. Tas nenozīmē, ka viņi baidās no atbildības vai līdera lomas. Šiem cilvēkiem piemīt apbrīnojama izturība ceļā uz savu mērķi, dažkārt tā robežojas ar spītību. Būdami strādīgi, apdomīgi, pacietīgi, prasīgi pret sevi un citiem, viņi meklē tādus cilvēkus, kas spēj neatlaidīgi iet uz savu mērķi. Mežāži bieži ir redzami apgrozāmies direktoru, vadītāju un sabiedrībā pazīstamu cilvēku aprindās. No malas raugoties, viņi šķiet skarbi, dažkārt augstprātīgi un nepieejami, tomēr, iepazīstot tuvāk, atklājas tādas rakstura īpašības kā labestība, draudzīgums, izpalīdzība un spēja otru pieņemt tādu, kāds viņš ir. Viņiem svarīga ir mājas un ģimeniskuma sajūta.

No 21. decembra līdz 31. decembrim dzimušie ir Ūdens stihijas Mežāži – šie cilvēki ir jūtīgi un radoši. Viņi dzīvē tiecas pēc savstarpējas sapratnes un ģimeniskas vides. Viņiem ir svarīgi – būt uzklausītiem un respektētiem. Grūti izprast, kas slēpjas aiz viņu nosvērtās ārienes un izkoptajām manierēm. Šā tipa Mežāža patieso dabu izprast ir ļauts tikai retajam. Lai viņus iepazītu, vispirms ir jāiemanto viņu uzticēšanās.

No 1. janvāra līdz 10. janvārim dzimušie ir Uguns stihijas Mežāži – šie cilvēki ir mērķtiecīgi un darbīgi. Viņiem patīk būt situācijas noteicējiem. Viņi tiecas pēc līdzvērtīgiem partneriem gan personiskajās attiecībās, gan darbā. Augstu vērtē un ciena cilvēkus, kas arī pēc neveiksmēm spēj atrast izeju no situācijas un doties tālāk. Šā tipa Mežāži cilvēkus vērtē pēc dzīvē paveiktiem darbiem, nevis pēc iegūtiem diplomiem.No 11. janvāra līdz 20. janvārim dzimušie ir Zemes stihijas Mežāži – šie cilvēki ir strādīgi un atbildīgi. Reti jaucas citu darīšanās. Viņiem ir svarīgi, lai katrs pats uzņemas atbildību par savu izvēli un iegūto rezultātu. Šā tipa Mežāžiem nepatīk, ja viņus izmanto vai uzskata par lētticīgiem. Viņi tiecas pēc cilvēkiem, kuriem var uzticēties. Ja esat zaudējuši uzticību viņu acīs, to nav iespējams vairs atjaunot.

 

Mežāža ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns jutīs sevī spēka pieplūdumu un vēlmi rīkoties. Būs lietas, kas prasīs kardinālas pārmaiņas, tāpēc, lai veiksmīgāk īstenotu savas ieceres, ieteicams sadarboties ar atbilstošās jomas speciālistiem. Janvārī var rasties sarežģījumi ar transportlīdzekļiem, tāpēc par nokļūšanu vajadzīgā vietā un laikā jāpadomā laikus. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, var rasties zaudējumi. Labs laiks plānošanai un projektu izstrādei.

Vērsis

Vērsis turpinās nostabilizēties un nostiprinās savas pozīcijas. Būs gandarījuma sajūta par savas darbības rezultātiem. Jāvairās no spontānas rīcības vai emociju izvirduma, jo izlietu ūdeni vairs nesasmelsi. Labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos no lietām, kas savu laiku jau ir nokalpojušas. Var veikt darījumus ar nekustamajiem īpašumiem vai doties kopā ar ģimeni atpūsties.

Dvīņi

Dvīņi jutīs diskomfortu no nenoteiktības apkārtējā vidē. Lai mazinātu spriedzi sevī, ieteicams palūkoties uz savu dzīvi it kā no malas un atjaunot līdzsvaru: laikam, ko veltāt sev, un savam darbam. Vairāk ieteicams pievērsties kultūras pasākumu vai semināru apmeklēšanai. Jauni iespaidi un idejas radīs jaunas iespējas. Nav ieteicams riskēt.

Vēzis

Vēzis prātos par dzīvi un dzīves jēgu. Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, vislabāk ir izzināt un iepazīt pašiem sevi. Cilvēkos slēpjas milzīgs potenciāls, ko dzīves laikā daudzi neizmanto, jo ir pieraduši ar savu galvu domāt citu vietā. Nav jātērē enerģija citu mainīšanai, bet gan savas dzīves un labklājības nostiprināšanai.

Lauva

Lauvai piemērots laiks, lai sēstos pie sarunu galda un atrisinātu dažādus sasāpējušus vai aktuālus jautājumus. Ikdienas darbos bieži daudz kas paliek neizteikts un tāpēc var rasties pārpratumi. Uzklausot citus, var saklausīt atbildes arī uz saviem jautājumiem. Jāvairās naudu tērēt izklaidēm, jo iegūtais nesniegs cerēto rezultātu.

Jaunava

Jaunais gads Jaunavām atnesīs jaunas iespējas un veiksmi, tāpēc var atļauties sevi un citus palutināt. Tomēr jābūt uzmanīgiem, lai lutināšana nepārtaptu par izšķērdību vai savu tuvāko cilvēku izlaišanu. Nav labvēlīgs laiks lieliem pirkumiem vai naudas ieguldīšanai. Piemērots posms pārmaiņām darbā un karjeras kāpumam. Vairāk veltiet laiku bērniem.

Svari

Gada nogalē radusies spriedze saglabāsies arī janvārī, tāpēc Svariem lielāka uzmanība jāpievērš savai veselībai. Atcerieties, ka veselību par naudu nenopirksi. Jāsamazina darba un pienākumu slodze. Tas var prasīt arī kardinālu lēmumu pieņemšanu un tūlītēju rīcību. Piemērots laiks, lai tiktos ar draugiem un apmeklētu kultūras pasākumus.

Skorpions

Skorpions sajutīs, ka beidzot ir laiks pievērsties sev un savu vajadzību apmierināšanai. Svarīgi neizniekot sevi sīkumos un mazsvarīgās nodarbēs. Vēlamo mērķu sasniegšanai būtiska ir pašdisciplīna. Īstais brīdis sava ārējā tēla pilnveidošanai, ko var apvienot ar friziera vai stila konsultanta apmeklējumu.

Strēlnieks

Sajūtot spēka pieplūdumu, Strēlnieks būs gatavs aktīvi darboties. Tomēr ne viss ies, kā plānots, jo partneru attieksme pret pienākumiem nebūs tāda, kādu to gaidīs Strēlnieks. Lai laikus novērstu konfliktu iespējamību, vienojoties par savstarpēju sadarbību, ir jāvienojas arī par atbildību. Ieteicams vairāk laika pavadīt svaigā gaisā – tas mazinās spriedzi un sniegs iekšējo līdzsvaru.

Mežāzis

Mežāzis izjutīs zināmu diskomfortu tāpēc, ka daudz kas viņa dzīvē notiek pēkšņi un nelaikā. Tāpēc nav ieteicams plānot nākotni ilgākam laikam. Vairāk uzmanības jāvelta tiešajiem ikdienas uzdevumiem – pārējais atrisināsies pats. Lai pieņemtu pareizos lēmumus, vairāk jāieklausās savās izjūtās un sirdsbalsī.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs jutīs nogurumu un tāpēc var kļūt īdzīgs un asāks savos izteicienos. Lai izvairītos no spriedzes attiecībās, vēlams pārskatīt veicamo pienākumu sarakstu un atvēlēt vairāk laika atpūtai un veselīgam miegam. Nav ieteicams izaicināt likteni, jo tas var nelāgi beigties. Labvēlīgs laiks masāžām un SPA procedūrām.

Zivis

Zivju dzīvē viss notiks vienlaikus, un tas radīs zināmu satraukumu un spriedzi. Var rasties situācijas, kad ātri jāpieņem lēmumi. Steigā ir iespējams pieļaut kļūdas, tāpēc jānodrošinās ar iespēju piezvanīt un pajautāt pēc padoma draugiem vai zinošiem cilvēkiem. Apkārt notiekošais jāuztver tā, ka pārmaiņas vienmēr ir uz labu.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju

Saule ies caur Mežāža zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki vairāk uzmanības pievērsīs likumdošanai, valsts amatpersonu darbībām un vadošajai elitei. Daudz aktīvāk tiks diskutēts par cilvēktiesībām un par to, kā interesēs darbojas pieņemtie likumu grozījumi.

11. janvārī plkst. 21.44 sākas Jauns Mēness

Decembrī Merkurs būs Strēlnieka zvaigznājā, tāpēc aktuāli kļūs izglītības un nacionālā tiesiskuma jautājumi. Savukārt janvārī Merkurs ies caur Mežāža zvaigznāju, tāpēc sabiedrība gribēs dzirdēt konkrētas atbildes uz jautājumiem.

No 16. decembra līdz 5. janvārim Venera būs Strēlnieka zvaigznājā, tādējādi pastiprinot cilvēkos interesi par kultūru, modi un ceļojumiem. No 6. janvāra Venera atradīsies Mežāža zvaigznājā – tas pastiprinās vēlmi pēc kvalitātes un sen pārbaudītām vērtībām. Modē būs senas rotas un tautas simbolika.

Līdz 25. decembrim Marss atrodas Mežāža zvaigznājā. Šajā laikā aktuāli būs jautājumi par likumdošanu un amatpersonu pilnvarām. Cilvēkiem vairāk rūpēs katram sava stabilitāte un karjeras attīstības iespējas. Sākot ar 26. decembri, Marss pāriet uz Ūdensvīra zvaigznāju, tādējādi radot cilvēkos vēlmi spontāni rīkoties. Uz zemeslodes pastiprināsies vulkānu izvirdumu iespējamība.

Jupiters atrodas Dvīņu zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tas būs jūtams kā ierobežota piekļuve informācijai, traucēti telekomunikāciju sakari un minimāla naudas plūsmas kustība. Cilvēki daudz rūpīgāk izvērtēs savas naudas ieguldīšanas vai tērēšanas lietderību. Aktuāli būs jautājumi, kas saistīti ar parādu piedzīšanu vai cenu paaugstināšanu.

Saturns atrodas Skorpiona zvaigznājā. Tas nozīmē, ka pasaulē un sabiedrībā pastiprinās vēlme pēc taisnīguma un godīgas attieksmes. Vairāk uzmanības jāvelta savai veselībai. Saasināsies veselības problēmas, kas saistītas ar nervu un asinsrites sistēmu.

 

Mežāža padomi.

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 28. decembris, 5., 7., 11., 12., 14. janvāris.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 30. decembris, 8., 19. janvāris (piesaista veiksmi darījumos), 2., 12. janvāris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 5. janvāris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 4. janvāris (padara ķermeni jaunāku), 28. decembris, 14., 15. janvāris (atjauno enerģijas līdzsvaru), 29. decembris, 6. janvāris (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 19. decembris, 1., 19. janvāris (attīra telpas enerģiju), 31. decembris, 9. janvāris (rada mājīgumu), 2., 6. janvāris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 19., 29. decembris, 6., 7., 14., 15. janvāris.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 22., 27., 29. decembris, 1., 3., 7., 9., 13., 14., 16. janvāris.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 21., 28. decembris, 4., 5., 7., 13. janvāris.

Labvēlīgās veiksmes dienas 20., 23. decembris, 2., 4., 17. janvāris.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+