×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
13. februāris, 2018
Drukāt

Apinis pieļauj, ka slimnīcu “Ainaži” grib pārvērst par SPA (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis

“Apmēram pirms gada jau bija cilvēki, kas teica: “Zini, Ainažos iekārtos SPA.” Kāpēc SPA? Tāpēc, ka igauņiem arī taču kaut kur jābrauc. Latvieši brauc uz Pērnavu, igauņiem arī kaut kur jābrauc,” Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot diskusijas par notiekošo psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ainaži”.

Apinis uzskata, ka diskusijas par slimnīcu ir aizdomīgas. “Vienā dienā tiesībsargs paziņo, ka jāslēdz, un otrā dienā Veselības ministrijas valsts sekretārs noņem vadītāju, kuru patiesībā ministrija ir slavējusi kā pašu labāko. Šī dīvainā sakritība lika man aizdomāties, vai tikai nav mērķis aiztaisīt vienkārši ciet. Es lūdzu Kučinskim publiski un esmu aizsūtījis vēstuli, lai viņš publiski apliecina, ka tas viss nav saistīts ar vēlmi vienkārši aizklapēt slimnīcu ciet,” viņš atklāja.

Apinis ir pārliecināts, ka tiesībsarga Jura Jansona ziņojums par slimnīcu bija pārspīlēts un uzsvēra nepareizās lietas. “Ainažos ir vislabākā rehabilitācija, kādu es pašlaik šiem bērniem varu iedomāties. Ar ārsta esamību vai neesamību neizmainīs to, ka šie bērni būs ļoti slimi un laiku pa laikam būs jāfiksē. Tas nemainīs to, ka viņiem būs jāsaņem injekcijas. Tā galvenā tēze, ko tiesībsarga meitenes paziņoja, bija par to, ka viņiem dara sāpīgas injekcijas. Bet viņiem tās būs jāsaņem, jo pagaidām medicīnā diemžēl injekcijas ir sāpīgas,” ziņojumu kritizēja Apinis.

Apinis norādīja, ka tiesībsarga darbības ir pārsteidzīgas un galvenās problēmas netiks atrisinātas: “Nu ir kaut kāda sistēma. Vienkārši atskriet un uzspridzināt skudru pūznī granātu – no tā parasti milzīga rezultāta nav. Atnāca tiesībsargs, ienāca trauku bodē un, snuķi kustinādams, priecīgs devās projām. Tā ir tā situācija. Nekas no tā netika atrisināts.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. TA IR FUTBOLA SPELE.KUR SVAKAKA PRIEKSNIECIBA .TAM UZGRUZ VAINU.NEPATIK MAN ES SUTU UZ NAKOSO SLIMNICU.NETIEKU GALA ES.SUTISU UZ NAKOSO SLIMNICU.TGAD VISI PIE VIENA GALDA.PANEMIET FOLLERI UN IZDZERIET.BUS KARTIBA.VIENU NEDELU PATURIET AINAZZOS,OTRU SARKANDAUGAVA,TRESO NEDELU GINTERMUIZA.LAI IET UZ APLI.SAVADAK VISU LAIKU VAINIGI AINAZI.AINAZOS PRIEKSNIEKS SVAKAKS VAI PIEKLAJIGAKS,NAV RIKLU RAVEJS.

  2. To taču nepieļaus Čakša ar Apini! Jācer,ka pamodusies ir arī NA!

  3. Visu skandināviem! Tad būšot likumpaklausība.

  4. Tas jau bija ar Straupi – slmnīcu noplicināja, slēdza un tagad nodod pagastam – pagasts nevarēs uzturēt un prihvatizācija.
    – Cik VM daži darboņi uz to nopelnīja, nopelnīs – vai KNAB to skaidros? Laikam nē – viss skaisti noformēts – dakteru nav, pacientu nav, nolaists un vienīgā iespēja ”glābt” 13. gadsimta pili zem jumta ir nodot tālāk privātajam ( lasi prihvatizēt).

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kurš viņu vilks?

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pagaidām nav komentējis, vai gatavojas atkārtoti kandidēt uz amatu, tomēr šobrīd politiskais noskaņojums viņam nav labvēlīgs. Neviena no partijām nav paudusi pārliecinošu atbalstu Vējoņa kandidatūrai, un teju vienīgā prezidenta cerība ir Zaļo un zemnieku savienība, taču ar šīm balsīm var izrādīties par maz.

Kuru no šiem jūs gribētu par Valsts prezidentu?
Draugiem Facebook Twitter Google+