×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

Ar velo uz darbu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar akciju "Ar velo uz darbu" šodien Latvijā atklāj Eiropas Mobilitātes nedēļu.

Ar akciju “Ar velo uz darbu” šodien Latvijā atklāj Eiropas Mobilitātes nedēļu, kuras laikā visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti doties ikdienas gaitās ar velosipēdu.

Velobraucēji šodien pulcējas pie Brīvības pieminekļa, kur no 7.30 līdz 9.30 riteņbraucēji tiek lutināti ar karstu kafiju no “Coffee Tower” un našķiem. Ikvienam divriteņa īpašniekam ir iespēja veikt bezmaksas tehnisko apkopi. Akcijas laikā darbojas velosipēdu reģistrācijas punkts, kuru nodrošinās Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Akcijas notiek arī Latvijas novados. Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki dodas kopīgā velobraucienā, kā arī pie novada skolām darbojas divriteņu apkopes stacijas. Valmierā pašvaldības darbinieki kopā ar Valsts policijas pārstāvjiem pārbauda velosipēdu stāvokli un tā atbilstību dalībai satiksmē. Ādažos šodien līdz plkst. 10.00 tiek sveikti visi riteņbraucēji, kas pārvietojas pa veloceliņu.

“Ar velo uz darbu” diena tiek īstenota Eiropas Komisijas iniciētās kampaņas “Gudrais pilsētnieks” un Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, CSDD, Rīgas domes Satiksmes departamentu un Latvijas Riteņbraucēju apvienību.

Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā no 2016. gada 16. līdz 22. septembrim 46 Eiropas un pasaules valstīs norisināsies vairāk nekā 1500 dažādi pasākumi, kuros iedzīvotāji tiks mudināti izvēlēties veselībai un videi draudzīgākus pārvietošanās veidus.

Vairāk informācijas “Facebook” lapā @GudraisPilsetnieks.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +27
Alūksne +19.3
Daugavpils +23.7
Saldus +27
Liepāja +24.0
Jelgava +28
Ventspils +22.9
Limbaži +27
Madona +26
Rēzekne +23
Draugiem Facebook Twitter Google+