Uncategorized

Arājam piektdien operācija, Londona ies secen 16

Eiropas čempionāta (EČ) finālskrējienā kājas traumu guvušajam Ronaldam Arājam piektdien vakarā Rīgā veiks operāciju, un dalība Londonas olimpiskajās spēlēs sprinterim savainojuma dēļ nebūs iespējama.

Arājam ir pārrauta Ahila cīpsla, un vieglatlēts jau ir ceļā no Helsinkiem uz Latviju, kur viņam vakarā privātklīnikā Ādažos paredzēta operācija, informēja Latvijas Olimpiskajā vienībā (LOV). Operāciju Arājam veiks slimnīcas vadītājs Vitolds Jurkevičs, kurš tādēļ speciāli ieradīsies no Lietuvas. Jurkevičs ir viens no Latvijā labākajiem speciālistiem šādām operācijām, paskaidroja LOV speciāliste sabiedrisko attiecību un komunikāciju jautājumos Marita Vilciņa.

Trauma, ko Arājs ceturtdien guva 100 metru skrējiena finālā, ir iepriekš gūta savainojuma saasinājums. Tā kā līdz startam Londonas olimpiskajās spēlēs ir palicis mēnesis laika, Arājs nevar paspēt sadziedēt savainojumu un atgūt sportisko formu.

Jau ziņots, ka EČ ceturtdienas sacensību noslēgumā 100 metru skrējiena finālā Arājs nokrita 30 metru pirms finiša un palika bez rezultāta, lai gan beigu vērtējumā tika klasificēts sestajā vietā. Kritiena brīdī Latvijas sprinteris cīnījās par ceturto pozīciju.

LA.lv