Pasaulē
Eiropa

Ārlietu ministrs pauž nožēlu par Berlīnē notikušo uzbrukumu 16

Foto – Reuters/LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) pauž nožēlu par pirmdienas vakarā Berlīnē notikušo uzbrukumu, kravas automašīnai ietriecoties cilvēku pūlī uz trotuāra.

Ministrs savā tvitera kontā raksta, ka notikušais ir briesmīgs uzbrukums nevainīgiem cilvēkiem. Viņš norāda, ka domās ir ar visiem cietušajiem un ir pārliecināts, ka Vācija paliks stipra.

Latvijas valstspiederīgie Berlīnē, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, var zvanīt uz Ārlietu ministrijas (ĀM) diennakts tālruni ārkārtas situācijām “+371 26 337 711”. Ar ĀM

Konsulārās palīdzības nodaļu var sazināties arī, rakstot uz e-pasta adresi “palidziba@mfa.gov.lv”.

Galerijas nosaukums

LETA jau ziņoja, ka pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriekusies cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, kā rezultātā vismaz deviņi cilvēki gājuši bojā un vismaz 50 ievainoti, ziņo policija un ugunsdzēsēji.

Kravas automašīna uzbraukusi cilvēkiem Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos un policija notikušo vērtē kā uzbrukumu. Aizdomās turamais uzbrucējs ir miris, paziņoja policija.
Notikuma vietā redzami vairāki sagrauti tirdziņa stendi un ieradies liels skaits policijas automašīnu un ar automātiem bruņoti policisti.

LA.lv