Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iekur sirdī ugunskuru! Romantiskie horoskopi 9.10.17. – 15.10.17. 16

BNS foto/Scanpix/LETA

Auns

Pat ļoti aktīvi darbojoties, šonedēļ būs apgrūtinoši gūt izcilus rezultātus, jo iespējami šķēršļi. Labākā stratēģija būs nevis dzīties pakaļ jaunām virsotnēm un izdabāt savām iegribām, bet koncentrēties jau sasniegto panākumu noturēšanu. Esi pacietīgs!

Vērsis

Nedēļas pirmā puse būs saspringta, jo īpaši pasniedzējiem un tiem, kas strādā ar ārzemniekiem. Sākot ar piektdienu, saspringums atslābs un atradīsies nepieciešamie risinājumi. Aktīva skaidrošanās ar bērniem šonedēļ nav vēlama, ar pacietību panāksi daudz vairāk.

Dvīņi

Nedēļas sākumā ne pārāk gludi ies ģimenes lietās – sarežģījumi gan attiecībās ar bērniem, gan otro pusīti. Katrs gribēs pastāvēt uz savu un kompromisi būs grūti atrodami. Galvenais ir saglabāt iekšēju mieru un otram neuzspiest savu viedokli. Nedēļas beigās cilvēki kļūs piekāpīgāki.

Vēzis

Darba lietās būs grūti sasniegt mērķus un panākt vēlamo rezultātu, iespējama neapmierinātība ar situāciju darbā. Viedokļu atšķirības ar otro pusīti var atnest nesaskaņas ģimenē. Nedēļas nogali izmanto, lai atslābinātos un atpūstos no visiem pēdējā laika satraukumiem.

Lauva

Pirmdien ieciklēšanās uz savu viedokli un vienpusēja lēmuma pieņemšana var izraisīt konfliktus un nesaskaņas. Mieru salīgt varēs piektdien. Otrdiena ļoti aktīva komunikācijai, informācijas apmaiņai, plānu īstenošanai. Visharmoniskākā – sestdiena. Nedēļas nogalē esi piesardzīgs ar auto.

Jaunava

Darbā pabeidz iesākto, vairāk turies pie mājas. Daudz aktivitāšu gaidāmi finanšu lauciņā. Gribēsi pacīnīties par to, kas tev svarīgs. Centies emocionāli pārāk neiesaistīties. Pārāk lielas kaislības draud ar paaugstinātu traumu risku. Brīvdienās atslābinies, velti kādu laiku tikai sev.

Svari

Būsi uzmanības centrā. Iekšēja spriedze, nepadarītie darbi var neļaut atslābināties. Tāpēc vajadzētu rūpēties par savu psihisko un garīgo labsajūtu. Nedēļas nogalē palutini sevi ar kādu spa procedūru vai masāžu. Sapos un uzpucē sevi un vidi apkārt.

Skorpions

Nedēļas sākumā iespējamas nesaskaņas atšķirīgu vērtību dēļ. Atceries, ka visiem tāpat labs nebūsi un ar izdabāšanu te nepalīdzēt. Pēdējā laika skrējiens tevi būs nogurdinājis. Atceries arī par savām vajadzībām un nepieciešamo atpūtu. Atrodi veidu, kā atslābināties.

Strēlnieks

Ja iespējams, labāk strādā vienatnē. Sajūta, ka priekšniecības prasības nav izpildāmas. Arī mijiedarbībā ar draugiem un domubiedriem iespējama nesaprašanās. Ja nedēļas vidū vēl iespējamas emocionālas krīzes, nedēļas nogale solās būt jau daudz harmoniskāka.

Mežāzis

Nedēļa nav piemērota tāliem ceļojumiem. Gaidāmas grūtības svešvalodu apguvē. Jāvairās no konfliktiem ar augstākstāvošiem. Nav īstais laiks, lai izteiktu savas pretenzijas. Ceturtdiena sarežģīta partnerattiecību jautājumos. Nedēļas nogalē centies tikt galā ar iekšējām pretrunām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ būs aktuāli ceļojumi, kur gaidāmi negaidīti pavērsieni, nesanāks pilnībā atslābināties. Nedēļas pirmajā pusē romantiku negaidi. Arī seksuālās vajadzības, visticamāk, paliks bez atsaucības. Attiecībām labvēlīgāka ir nedēļas nogale. Jāievēro piesardzība, vadot auto.

Zivis

Būs grūti pieņemt cita cilvēka viedokli. Sadarbība nedēļas sākumā nebūs produktīva un nenesīs gaidītos rezultātus. Pie nepieciešamajiem secinājumiem un skaidrības piektdien nonāksi pati. Brīvdienās var būt negaidīti tēriņi, palielināsies vēlme pēc intīmas tuvības.

LA.lv