×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. novembris, 2013
Drukāt

ASV Ļepsu apsūdz par sadarbību ar krievu mafiju

Foto - AFPFoto - AFP

ASV finanšu inspektori apsūdzējuši Krievijā populāro dziedātāju Grigoriju Ļepsu par naudas piegādāšanu Krievijas mafijai Savienotajās Valstīs.

Laikraksts “The Moscow Times” raksta, ka amerikāņu finanšu inspektori iekļāvuši Ļepsu (īstajā vārdā Grigoriju Lepsveridzi) un vēl divus cilvēkus īpaši izveidotā melnajā sarakstā, kurā ievietotas tās personas, kas ASV tiek turētas aizdomās par sadarbību ar organizētās noziedzības pasauli. Ļeps tiek turēts aizdomās par to, ka viņš piestrādājis par “naudas kurjeru” noziedznieku sindikātam “Brālības loks”. Saskaņā ar ASV finanšu inspektoru ziņoto Ļepss pārvadājis naudas sūtījums Vladislava Leontjeva uzdevumā. Viņš ir viens no noziedzīgā grupējuma “Brālības loks” līderiem. Leontjevs apsūdzēts virknē noziegumu, tostarp narkotiku pārvadāšanā. Tagad ASV finanšu inspektori atklājuši arī tos cilvēkus, kuri palīdz noziedzniekiem izvērst savas darbības. Viņu vidū ir arī Ļeps.

Dziedātāja pārstāve Marija Serikova Lepsam izvirzītās apsūdzības kategoriski noraidīja, sakot, ka mūziķis par tām uzzinājis no mediju ziņām. Lepss tās nodēvējis par “izdomātā un negaidītām”. “Vispār jau amerikāņiem vajadzēja izrakta Frenku Sinaturu un ielikt viņu aiz restēm,” paziņoja Lepss.

Starptautiskajā organizētās noziedzības grupējumā “Brālības loks” galvenokārt darbojas noziedznieki no bijušajām Padomju Savienības valstīm. Tas savu darbību izvērsis arī Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Latīņamerikā un ASV. Savukārt Ļepss saskaņā ar žurnāla “Forbes” datiem pērn nopelnījis 15 miljonus dolāru, kas viņu ierindo otrajā vietā visvairāk pelnošāko Krievijas slavenību listē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+